ofis taşıma
Bartın Yağmur Nakliyat
Şehir Bartın
Yetkili
Telefon

0378 227 48 22

0378 227 48 22

Adres Gölbucağı Mh. Gazhane Cd. No:27 Merkez/Bartın
Email info@bartinnakliyat.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Evden eve nakliyat sektöründe Şirketimiz kuruluş itibariyle modern hizmet anlayışı ve sınırsız müşteri memnuniyeti politikasıyla sektörün önde gelen kuruluşları arasındaki yerini almıştır. yağmur Evden Eve Nakliyat taşımacılık işinde profesyonel bir kadro ile hizmet sunduğu kişi ve kurumlara sürekli, zamanında, yenilikçi ve sorunsuz hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Kuruluşumuz itibariyle ;
› Önce dürüstlük ,titizlik ve işe hakimiyet şartı ile
› Her taşıma bizi zirveye çıkaracak bir basamak olmalıdır.
› Hatasız kul olmaz, Mükemmeli hatalar yaratır.

Bartın Evden Eve Nakliyat – Şehir içi Nakliye Hizmetleri

Evden eve nakliyat sırasında veya öncesinde karşılaşılan bazı sorunlardan ötürü eşya depolama hizmetlerine ihtiyaç duyulabilmektedir. Şirketimiz bu tarz müşterilerinin eşyalarının ortalıkla kalmaması için bu hizmeti vermektedir. Bu hizmet sırasında şirketimiz tarafından yüksek güvenlikli depolar kullanılmaktadır. Bu yüksek güvenlikli depolarda bulunan eşyalar 7 gün 24 saat kameralar yardımıyla izlenmektedir. Ayrıca depolar periyodik olarak ilaçlanmakta ve böceklerden arındırılmış bir ortam oluşturulmaktadır. Böylece müşterilerimizin eşyaları depolarda ne kadar kalırsa kalsın en ufak dahi zarar görmemektedir. Eşya depolama ve nakliyat hizmeti sonrasında müşterilerimizin belirttiği tarihte tekrar eşyalar istenilen noktaya taşınabilmektedir. Bu hizmeti almak isteyen müşterilerimiz şirketimize telefon numarası aracılığıyla ulaşabilir ya da internet sitesi üzerinden mail atabilir.

5 Adet Yorum Var, Bartın Yağmur Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Bartın Yağmur Nakliyat   17-04-2019

Şu zaman kadar nakliyecilerden ne varsa çektik. Ezilen buzdolapları, kırılan aynalar, sağlam kalmayan tablolar ve çizilen elektronik cihazlar. Bunların hepsini yaşadığımızdan artık nakliye şirketleri konusunda oldukça tedirgindik. Ama sağ olsun Bartın Yağmur Nakliyat firması bizim endişelerimizi dindirdi. Mükemmel ekibi sayesinde Yağmur Nakliyat'ta da bulunan ev eşyalarımı İstanbul Şişliye taşınma işinin cehenneme çevrilmesinden kurtulduk. Bütün eşyalarımızı sağlam ve hasarsız teslim aldık. Tavsiye edilir.


Bartın Yağmur Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar, Evden eve nakliyat için birçok korkum vardı ancak Bartın Yağmur Nakliyat personelleri güvenli ve hızlı bir şekilde eşyalarımı teslim ettiler. Çok teşekkür ederim herkese sizi tavsiye edeceğim ve bir da haki taşımam olursa yinede sizi ararım. İyi çalışmalar dilerim.


Bartın Yağmur Nakliyat   25-04-2019

Bartın Yağmur Nakliyat ve ekibine çok teşekkür ederim personeller ve firma sahiplerinin ilgileri gerçekten muhteşem düşüncelerime uygun plan ve araç seçimi konuşularak anlaştık. Taşınma günü tam zamanında gelerek plana uygun hemen ustaca sökülmesi gereken eşyaları sökerek paketleme işlemi uygulayarak araca yüklediler. Kullandıkları paketleme eşyaları kaliteli ve onaylı böyle kaliteli hizmet almaktan çok memnun kaldım sizlere şiddetle öneriyorum.


Bartın Yağmur Nakliyat   13-06-2019

Bartın Yağmur Nakliyat firmanız ile taşındım. Yağmur Nakliyat firmanızın sahibi ve kadrosuna teşekkür ederim. Eşyalarımı bu firmanızdan olarak kaliteli ve onaylı böyle kaliteli hizmet almaktan çok memnun kaldım sizlere şiddetle öneriyorum.


Bartın Yağmur Nakliyat   10-07-2019

Yağmur nakliyat firması ile sorunsuz bir şekilde eşyalarımızı bolu'ya taşıdık. İş gereği taşındığım için hızlıca ulaşmam gerekiyordu. Anlaştığımız ilk gününde direk işlemlere başladık. Sorunsuz bir şekilde Bolu'ya eşyalarımı getirdiler. Aldıkları gibi teslim ettiler.


ankara nakliyat