ofis taşıma
Batman Kayasoy Nakliyat
Şehir Batman
Yetkili Hayrettin Bey
Telefon

0 544 428 23 51

0 535 374 96 37

Adres Körük Caddesi, Öz Ümit Petrol Ofisi Karşısı, No: 48 Batman/Merkez
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Nakliyat sektöründe en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında evden eve nakliyat bulunmaktadır. Batman’nın ülkemizin en kalabalık şehirleri arasındadır ve Kayasoy nakliyat firmamız da şehrimizde yaşayan kişilerin üstün kalitede hizmet almasını sağlamaktadır. Batman’nın tüm ilçelerine hem şehir içi nakliyat hem de şehirler arası taşımacılık alanında hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetine önem veriyor ve müşterilerimizin eşyalarının güvenli olarak taşınmasını sağlıyoruz. Profesyonel bir ekip ile hizmet veriyor olmamızın farkını firmamızı tercih etmeniz halinde görecek ve taşınmanızın her aşamasında yetkili personelimizden detaylı bilgiler alabileceksiniz. Geniş bir ekibe sahibiz ve müşterilerimizin eşyalarının hızla, sıkıntı yaşanmadan taşınmasını sağlıyoruz.

 

Batman Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır

Firma olarak yılların tecrübesi ve profesyonelliğimiz ile birlikte verdiğimiz Batman evden eve nakliyat hizmetlerinde müşterilerimize üstün memnuniyetler yaşatmaktan hiç bir zaman vazgeçmemekteyiz. Firmamız siz değerli müşterilerine hizmet verirken belli bir hizmet anlayışı ile çalışarak, üstün kalite hizmetlerin sağlanmasında hiç bir sorun yaşanmamasını sağlamaktadır. Batman evden eve nakliyat süreçlerinde eşyalarınızın en iyi şekilde korunmasını sağlayan paketleme ve ambalajlama işlemi de, alanında uzman personellerimiz tarafından en iyi şekilde uygulanarak nakliyat boyunca aklınızda soru işareti kalmamasını sağlamaktadır. Firmamız sizlere nasıl hizmet verilmesi gerektiğini iyi bilmektedir ve bu yüzden tüm nakliyat işlerinde profesyonel bir şekilde ilerlemektedir.

5 Adet Yorum Var, Batman Kayasoy Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Batman Kayasoy Nakliyat   25-04-2019

Batman Kayasoy Nakliyat ile hizmet almaya tanıdıklarımın önerisi ile karar verdim. Tanışma günü tam zamanında gelerek hizmete başlamadan önce son kez düşüncelerimi sorarak ona göre hareket etmeleri gerçekten çok güzel. Aldığım hizmetten son derece memnun kaldım eşyalarım sağlıklı ve hasar almadan yeni evime ulaştırdılar sizlere kesinlikle öneriyorum.


Batman Kayasoy Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar, Batman Kayasoy Nakliyat firmanız ile taşındım. Lakin Batman Kayasoy Nakliye hizmetinden de personellerinizin itinalı ve düzgün çalışmasından da çok memnun kaldık. son derece saygılı ve kibar insanlar. İyi çalışmalar


Batman Kayasoy Nakliyat   10-07-2019

Hayrettin bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Oldukça saygılı ve dikkatli bir şekilde çalıştılar. Eşyalarımı güzel bir şekilde paketlediler ve Ankara'ya kadar sorunsuz bir şekilde getirdiler. Verilen hizmetlerden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.


Batman Kayasoy Nakliyat   18-10-2019

Batman Kayasoy Nakliyat Firmasından hizmet alarak memnun kaldığımı ileteyim sizlere. Verdikleri hizmetten dolayı çok mutlu oldum. İnternetten araştırma sonucu bulduğum çok tereddütle yaklaştığım ama fazlasıyla memnun kaldığım bir firması sizlere eşyalarım teslim ettiğim gün anlamıştım zaten sorun yaşamayacağımı tekrar tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.


Batman Kayasoy Nakliyat   24-10-2019

Batman Kayasoy Nakliyat firmasından geçen hafta hizmet aldım. İşinde profesyonel olmuş bu firma işini en iyi bir şekilde yapmaktadır. İlk başlarda doğruyu söylemek gerekirse fazla güvenim yoktu. Çünkü öteki firmalardan dolayı eşyalarım zarar gelmesinden korkuyordum. Bu firmayı keşfettikten sonra aklımda hiçbir türlü soru işareti kalmadan güvenmeyi devam ettim.