ofis taşıma
Batman Star Nakliyat
Şehir Batman
Yetkili Ramazan Bey
Telefon

0 488 221 24 12

0 535 374 96 37

Adres Seyitler Mah. 3035 Sok. No: 4 21100 Merkez / Batman
Email info@starbatmannakliyat.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Star Batman firması Ramazan Yıldız önderliğinde 1989 senesinde nakliyat pazarına hizmet sağlamak amacıyla kurulmuş bir evden eve nakliyat firmasıdır. Batman merkezde kurulan evden eve nakliyat firması bu alanda piyasanın en eski firmalarının başında geliyor. Son yıllarda evden eve taşımacılık oldukça önemli bir konu olmakla beraber bu konuda hizmet sunan firmaların başında tecrübesiyle Star >Batman nakliyat firması gelmektedir. Star Batman firması olarak yenilikçi bir yapıya sahip aynı zamanda teknolojinin getirdiği bütün yenilikleri hizmetler ile adapte ederek en iyi ve en kaliteli hizmeti ortaya çıkarma fikri yer almaktadır. Star Batman evden eve nakliyat firması sorunları önceden tahmin etmekle beraber bu konuda gerekli çalışmaları en iyi şekilde yapmaktadır. Bu firma ile çalışma sonucunda sıkıntılar çok az da olsa konuşabilmek de ancak tüm eşyalar sigortalı olduğundan dolayı oluşabilecek zararlar firma tarafından karşılanmaktadır. Ülkemizin sürekli kendini yenileyen ve bu alanda 21 yıllık deneyimiyle nakliyat konusunda hizmet sunan Star Batman evden eve nakliyat firması bugüne kadar birçok evden eve nakliyat işini layıkıyla yapmak daha beraber tüm müşterilerinden tam not almayı başarmıştır. Evden eve nakliyat konusunda bir marka olma amacıyla gerekli çalışmaları yapıyor ve bu konuda emin adımlarla ilerlemektedir.

Batman Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat yapılırken müşterilerimiz tarihler konusunda sıkıntı çekebilmektedir. Nakliyat tarihinin eve taşınma süresinden önce olması, insanların bir süre eşya depolama hizmetlerine ihtiyacının olmasına sebep olmaktadır. Müşterilerimizin bu ihtiyacını karşılamak için şirketimiz depolama hizmeti vermektedir. Bu hizmet verilirken müşterilerimizden tahmini nakliyat tarihi de alınmaktadır. Tekrar nakliyat tarihi deldiğinde müşterilerimizin eşyaları güvenli bir şekilde istenilen konuma aktarılmaktadır. Bu aktarma sırasında eşyaların hepsine sigorta yapılmaktadır. Böylelikle hem müşterilerimiz mağdur olmamakta hem de şirketimizin ismi lekelenmemektedir. Şirketimiz Nakliyat ve Eşya depolama hizmeti almak isteyen firmalara da yardımcı olmaktadır. Bu firmaların eşyalarını depolamak için daha geniş depolar kullanılmaktadır. Böylelikle müşterinin daha uygun fiyata depolama hizmeti alması sağlanmaktadır.

 

5 Adet Yorum Var, Batman Star Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Batman Star Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar, Ben Müzik ögretmeniyim Batman'dan Ankara'ya tayinim çıktı ve taşınmak için uzun uğraşlar sonucunda en iyi firmayı araçtırdım Batman Star Nakliyat firmanızla taşındım. Verdiğiniz hizmetten dolay hepinize sonsuz teşekkürler bu firmayı ben bulduğum için eşimde azar işitmedim tekrar teşekkürler bir daha taşımam olursa yine size ararım. Kesinlikle tavsiye ederim.


Batman Star Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar , Batman Star Nakliyat firmanızla taşındım. Ekip arkadaşlar gayet başarılı bir şekilde taşınma işlemi gerçekleştirdiler. Eşyalarım gayet sapasağlam bir şekilde teslim aldım. Verdiğiniz hizmetten dolay hepinize sonsuz teşekkürler bir daha taşımam olursa yine ararım sizi. Kesinlikle tavsiye ederim.


Batman Star Nakliyat   25-04-2019

Batman Star Nakliyat ile hizmet almak son derece memnun kaldığım hizmet oldu. Fazlasıyla evden eve taşıma firmasından hizmet aldım ama en rahatı buydu. Hem eşyalarım hasar görmedi hemde sorun yaşamadım gerçekten sektörde karşılaştığım en iyi firma sizlerde kesinlikle tercih etmelisiniz.


Batman Star Nakliyat   13-06-2019

Batman Star Nakliyat firmanız ile taşındım gerçekten çok memnun kaldım. Onlarla taşınmak harikaydı. Arkadaşlar gerçekten çok iyilerdi. Sorumsuzca evimi taşıdılar. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Star nakliyat’a teşekkürler. Çalışan arkadaşlar sanki yıllardır tanıdığım insanlar gibiydi. Sonuç mükemmel gerçekten. Kendilerine tekrardan teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Batman Star Nakliyat   10-07-2019

Bu firma ile hizmet aldığım için çok keyifliyim. Eşyalarımın güvenliği konusunda içimde hiç bir şüphe yoktu. Kaliteli hizmetler verdiğini çevremden duymuştum. Kendimde görüp bunun doğru olduğunu anladım. Verilen hizmetler için firma çalışanlarına çok teşekkür ederim.