ofis taşıma
Bayburt Damla Nakliyat
Şehir Bayburt
Yetkili Adem Bey
Telefon

0530 120 39 36

0 535 374 96 37

Adres Cumhuriyet Cd. 31-5 Şeyh Hayran Mahallesi Merkez/Bayburt
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Firma olarak aktif sigortalı taşımacılık ile birlikte nakliye sürecini sigorta altına alıyoruz. Bu süre zarfında ortaya çıkacak olan hasarı maddi olarak karşılamaktayız. Teknolojinin her alanından faydalanarak sorunsuz bir nakliye işlemi sunmaktayız. Bayburt Nakliyat  alanında gelişmiş ve yenilikçi araç filolarımız ile her taşıma işlemi için farklı araç seçeneklerimiz mevcuttur. Zamanın değerli olduğu günümüz standartlarında Bayburt ve Türkiye’nin her ilinde hızlı taşıma olan asansörlü taşıma sistemini uygulamaktayız. Hiçbir şekilde müşterilerimiz memnuniyetsiz ayrılması söz konusu bile olamaz. Kendinden emin bir firma olarak hedefimiz de başarının en üst noktasında yer alıyoruz ve daha başarılı olmak için her memnuniyetini referans alıyoruz.

Asansörlü Nakliyat 

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte eşyaların taşınması için bina merdivenlerinin kullanılma zorunluluğu ortadan kalkmış Bayburt asansörlü nakliyat yapılmaya başlanmıştır. Firma olarak bizde modern asansör sistemlerine sahibiz. Rezidanslar, plazalar gibi çok katlı binaların üst katlarında oturan kişilerin sorunsuz ve kısa sürede taşınabilmeleri için hizmet vermekteyiz.

Taşınma sırasında firma olarak bütün önlemleri almaktayız. Buna rağmen bizim dışımızda ki etkenler nedeniyle ortaya çıkabilecek hasarların karşılanması için Bayburt sigortalı evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktayız. Bir hasar oluşması halinde sigorta şirketi bu hasarı karşılamaktadır. Müşterilerimizin sigortadan yararlanmaları hiçbir zarar olmasa dahi taşınma sırasında endişe yaşamamaları için önemlidir.

4 Adet Yorum Var, Bayburt Damla Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Bayburt Damla Nakliyat   17-04-2019

Mesleğim gereği devamlı ev taşıyan biri olarak daha önce çok çileler çektim. Bayburt Damla nakliyatı tanımadan önce çalıştığım diğer nakliyat firmaları yüzünden eşyalarımın çoğu yıprandı ya da kırıldılar. Ev taşıma işini tecrübesiz ya da kurumsal firmalara yaptırmazsanız benim gibi sürekli eşya yenilemek zorunda kalabilirsiniz. Ancak Bayburt'ta Damla nakliyat işini profesyonel olarak yapan Damla nakliye şirketi beni çok memnun etti. Tüm çalışanlara teşekkür ederim.


Bayburt Damla Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar , Bayburt Damla Nakliyat olarak tecrübeli ekip arkadaşlarını verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederim. Başarılı bir taşınma işlemi gerçekleştirdiler. Damla Nakliyat firmasını kesinlikle herkese tavsiye ederim. Eşyalarım hasarsız bir şekilde teslim aldım bardağım bile kırılmadı diyebilirim. Çok Memnun kaldım tekrardan teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.


Bayburt Damla Nakliyat   13-06-2019

Bayburt Damla Nakliyat firmanız ile taşındım. Kesinlikle tavsiye edilir. Damla Nakliyat taşımada bir numarasınız profesyonel tecrübeli, güler yüzlü işini iyi yapan çalışanlarınızla biz sizden çok memnun kaldık. Başarılarının devamını dilerim.


Bayburt Damla Nakliyat   10-07-2019

Eşyalarımın sigortalanıp, Bayburt'tan Eskişehir'e gelmesi için destek aldığım bu firma işini layığıyla yapmayı başardı. Uzun mesafeli bu nakliyat sürecinde profesyonel bir şekilde hareket etmeleri gayet keyif vericiydi. Verilen hizmetler için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.