ofis taşıma
Bayburt Mevlütoğulları Nakliyat
Şehir Bayburt
Yetkili Mevlüt Bey
Telefon

0458 211 40 26

0 535 374 96 37

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Mevlütoğulları Şehirler arası ve Şehir içi nakliyat şirketimizin en çok tercih edilen hizmetidir. Bu hizmet sırasında müşterilerimiz ile sürekli olarak iletişim kurulmaktadır. Böylelikle iletişim kopukluğundan dolayı meydana gelecek olan aksaklıklar engellenmektedir. Pek çok insanın şehir içi nakliyat hizmeti için firmamızı tercih etme sebebi şirketimizin güvenirliğidir. Firmamız güvenliği sağlamak için tüm eşyaları doğru paketleme yöntemleriyle ve kaliteli ambalajlarla koruma altına almaktadır. Ardından araca yüklenen eşyaların tamamına sigorta yapılmaktadır. Sigorta yapılan eşyalara zarar gelmesi taktirde maddi kaybın tamamı sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Ancak firmamız profesyonel şoförleri ve son model araçları sayesinde neredeyse hiçbir nakliyat işleminde eşyaların zarar görmesine sebep olamamaktadır. Bu denli güvenli olan firmamızdan evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler ofisimizi ziyaret edebilir.

4 Adet Yorum Var, Bayburt Mevlütoğulları Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Bayburt Mevlütoğulları Nakliyat   17-04-2019

Bayburt Mevlütoğulları Nakliyat kesinlikle tavsiye edebileceğim bir firma. Eşyalarınızı güvenerek teslim edebilirsiniz. Mevlütoğulları Nakliyat'tan gelen ekip arkadaşları saatinde gelip başarılı bir şekilde hizmetten dolayı çok teşekkür ederim. Eşyalarım çizik dahi olmadı işlerini dikkatli yapıyorlar titizlikle teslim aldım. Herkese tavsiye ederim.


Bayburt Mevlütoğulları Nakliyat   17-04-2019

Bayburt mevlütoğulları Nakliyat olarak tecrübeli ekip arkadaşlarını verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederim. Eşyalarım hasarsız bir şekilde teslim aldım bardağım bile kırılmadı diyebilirim. Başarılı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleştirildi. Çok Memnun kaldım tekrardan teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.


Bayburt Mevlütoğulları Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar. Bayburt Mevlütoğulları Nakliyat firmanız ile taşındım. Ben Çook memnun kaldım. Gerçekten işini hakkıyla yapan bir firma gerek hizmetleri olsun bu işte profesyonel olduklarını söyleyebilirim. Tekrar emeğinize sağlık. İyi Çalışmalar dilerim.


Bayburt Mevlütoğulları Nakliyat   10-07-2019

2 gün önce profesyonel bir şekilde hizmet aldığım Mevlütoğulları nakliyat firması için güzel yorumlar yapmak gerekiyor. Personelleri ile birlikte sizleri memnun edecek çalışmalar vermek için çabalıyorlar. Kesinlikle nakliyat hizmetlerinde tercih etmeniz gereken bir firma.