ofis taşıma
Bilecik Kardeşler Nakliyat
Şehir Bilecik
Yetkili Gültekin Bey
Telefon

0228 212 68 91

0 535 374 96 37

Adres İstiklal mah, Tevfik Bey caddesi, Park sokak, Dedeoğlu iş hanı No 4 Kat 2 Bilecik
Email info@bilecikevdenevenakliyat.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Bilecik Kardeşler Nakliyat Firmamız Edindiği tecrübe ışığında çalışarak müşterilerine kusursuz hizmet kalitesi sunan Bilecik nakliyat firmamız, aynı zamanda çoklu hizmet desteği oluşturuyor. Nakliyat alanında doğan birçok ihtiyacı gidererek kısa sürede ve pratik bir biçimde taşınmanıza imkan sağlıyoruz. Söz konusu ihtiyaçlar çerçevesinde sunduğumuz asansörlü taşımacılık, sigortalı taşımacılık, parça eşya taşıma, depolama ve uygun araç seçimi gibi tüm servisler, kaliteli olacak şekilde hizmetinizdedir.

Kardeşler Şehiriçi ve Şehirler Arası Nakliyat

İnsanlar yüzyıllardır sürekli olarak yerlerini değiştirmektedir. Bu yer değiştirmelerin ana sebebi daha iyi yaşam şartlarına sahip olabilmektedir. Teknolojinin gelişmesi ve maliyetlerin azalmasıyla neredeyse herkes, gün içinde, istediği ülkeye ya da şehre ulaşabilmektedir. Ancak insanlar şehirler arasından çok şehir içinde yer değiştirmektedir. Bu yer değiştirme sırasında genellikle evdeki eşyalar da insanlarla beraber gitmektedir. Eşyaların yeni eve ulaşmasını sağlamak için firmamız şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Şirketimiz şehir içi nakliyat firmaları arasında en güvenilir ve en fazla referansa sahip olanıdır. Bu durum da daha fazla vatandaşımızın bizi tercih etmesine olanak sağlamaktadır. Dolayısıyla hizmet alanımız sürekli olarak genişlemektedir. Buna bağlı olarak şehirdeki daha fazla insan hızlı ve güvenilir nakliyat hizmeti alabilmektedir.

4 Adet Yorum Var, Bilecik Kardeşler Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Bilecik Kardeşler Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar Bilecik Kardeşler Nakliyat firmanız ile İzmir'e taşındım. Arkadaşlarımızın işleri konusunda göstermiş oldukları özveri ve titizlik takdir ettim. Bu firmaya özellikte teşekkür etmek istiyorum. İşlerinizde başarılar diliyorum emeğinize sağlık. Saygıda kusursuz personel sağ olun. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.


Bilecik Kardeşler Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar, Gerçekten sözünün eri bir firma herşeyi söz verdikleri gibi yerinde ve zamanında yapan bir Kardeşler Nakliyat bir firmadır çok teşekkür ediyorum ilk defa bu kadar sıkıntısız ev taşıdım ve mutlu oldum böyle firmalar oldukça taşınma sıkıntı olmadığı gibi güzel bir olaya dönüyor teşekkürler. Kesinlikle tavsiye edilir.


Bilecik Kardeşler Nakliyat   10-07-2019

Firmanız ile profesyonellik içinde geçip giden bir nakliyat hizmeti aldığım. Bilecik evden eve nakliyat alanında uzmanlığını kanıtlamış firma olduğu için, gönlüm rahat bir şekilde eşyalarımı emanet ettim. Verilen hizmetlerin kalitesi tartışılmaz. Teşekkürler Kardeşler Nakliyat.


Bilecik Kardeşler Nakliyat   12-11-2020

Bugün ailemin eşyalarını taşıdılar elle taşımalarına rağmen bir çerçeve bile kırılmadı çok firmalar gördük televizyonlarına varıncaya kadar patlatan çok memnun kaldım, ben onlardan razıyım Allah’ta onlardan razı olsun Aytekin bey ve Gültekin beye teşekkürlerimi iletiyorum çok sağolun