ofis taşıma
Bilecik Yıldırım Nakliyat
Şehir Bilecik
Yetkili İsmail Bey
Telefon

0543 257 44 14

0543 257 44 14

Adres Yunus Bey Sk. 2-6 İstiklal Mahallesi Merkez/Bilecik
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Bilecik Evden eve nakliyat en çok talep gören alanların başında gelir. Bugün sosyal ve kültürel olarak bir çözüm haline gelmesinin en büyük nedeni de insanları büyük bir stresten kurtarmasıdır. Bizler çok iyi biliyoruz ki Bilecik evden eve nakliyat süreci öncesinde ve sonrasında sıkıntı yaratabilecek ve yorucu zaman alacak bir konudur. Bunun içinde kendi bedeninizi yormayarak yeni taşındığınız evde konforlu bir hayat sürmek için uygun ücret ödeyerek bu hizmeti gerçekleştirebilirsiniz.

Nakliyat sektörüyle ilk tanıştığımız dönemlerde sıkıntılarında yaşandığını biliyoruz. Örneğin taşıma sırasında eşyaların apartman içerisinde bir yere sürtünmesi ya da personel tarafından düşürülmesi gibi. Ancak günümüzde özellikle de asansörlü nakliyat hizmetiyle bu durum ortadan kaldırılmıştır. Bilecik Evden eve nakliyat hizmetinin hızlı güvenli ve kaliteli bir şekilde yapılabilmesi için asansörlü nakliyat tercih edilebilmektedir.

Asansörlü Nakliyat 

Yüksek katlarda oturan kişilerin sorun yaşamadan taşınabilmeleri için asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Son teknoloji asansör sistemlerimiz çok yüksek katlarda yaşayan kişilerinde hızla taşınabilmelerini sağlamaktadır. Asansörlerimizi taşınma sırasında binanın önüne getirmekte ve hızla kurulumunu yaparak eşyaların kısa sürede araçlara yüklenmesini sağlamaktayız. Hedef adreste de gerektiğinde asansör sistemlerini kullanmakta eşyaların merdivenlerden taşınması sırasında zarar görme riskini ortadan kaldırmaktayız.

Uzun yıllara dayayan tecrübemiz ile başka bir şehre taşınması gereken kişilerin sorun yaşamadan taşınmaları için hizmet veriyoruz. Şehirler arası nakliyat konusunda uzman ekibimiz ile eşyaları maksimum koruma olacak şekilde paketleme yapıyoruz. Uzun yola çıkacak araçlarımızın her zaman yeni model olmasına önem veriyoruz.

5 Adet Yorum Var, Bilecik Yıldırım Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Bilecik Yıldırım Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar, Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştığım temiz, titiz Yıldırım Nakliyat şirketi İlk kez şehirlerarası bir nakliye firması kullandım. Hem hesaplı, hem hiçbir eşyama çizik bile olmadan transfer ve yerleşmesi sağlandı. Hem fiyat olarak uygun, hem hızlı, hem titiz bir firma. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.


Bilecik Yıldırım Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar, Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştığım temiz, titiz Yıldırım Nakliyat şirketi nakliye firması kullandım. Hem hesaplı, hem hiçbir eşyama çizik bile olmadan başarılı bir taşıma işlemi gerçekleşti. Hem fiyat olarak uygun, hem hızlı, hem titiz bir firma. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.


Bilecik Yıldırım Nakliyat   10-07-2019

Firmanın kurumsallığı ve profesyonelliği Eskişehir ve bilecik illerinde duyulur ve bilinir. Bu yüzden bende bu firmayı tercih ettim. Asansörlü nakliyat araçlarıyla evimden eşyaları alıp, yeni evime taşınırken sorunsuz bir hizmet verdiler. Kaliteyi başka yerde aramayın derim.


Bilecik Yıldırım Nakliyat   18-10-2019

Bilecik Yıldırım Nakliyat Firmasından hizmet aldım. Bulabileceğiniz en iyi hizmetleri veren firma diyebilirim. Personelleri ile birlikte oldukça iyi bir şekilde eşyalarınızı paketliyor, araca düzgün bir şekilde yüklüyor ve taşıyorlar. Verilen hizmetler beni gayet memnun etti. Bu firma ayakta durduğu sürece sizlere ulaşmaya devam edeceğim.


Bilecik Yıldırım Nakliyat   24-10-2019

Bilecik Yıldırım Nakliyat firmasından geçtiğimiz hafta hizmet alarak yeni evime buluştum. Sizlere de bu firmayı önermek amaçlı buraya yorum bırakıyorum. İşinde profesyonelleşmiş olan bu firma nakliyatı sorunsuz bir şekilde bitirmeyi hedefleyen bir firma. İletişime geçtikten kısa bir süre içinde kapınızı çalacaklardır emin olun. Teşekkürlerimi iletiyorum.


ankara nakliyat