ofis taşıma
Bingöl Birlik Nakliyat
Şehir Bingöl
Yetkili İrfan bey
Telefon

0546 514 00 12

0 535 374 96 37

Adres Cumhuriyet Cd. 11-5 Yenişehir Mahallesi Merkez/Bingöl
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Bingöl evden eve nakliyat dikkatle yapılacak bir iştir. Bingöl ve diğer illerde evden eve nakliyat işini her önüne gelen yapmaktadır. Her önüne gelenin yapmasına karşı değiliz fakat bu kişiler işlerine dikkat etmemekte ve müşterileri mağdur etmektelerdir. Aynı zamanda müşterilerin gözünde evden eve nakliyat işi yapanlara karşı bir tedirginlik oluşturmaktalar.

Biz Birlik evden eve nakliyat olarak firmamızı kurduğumuz ilk günden beridir,müşteri mennuniyetine çok dikkat ettik. Bir müşterinin birçok insanı etkileyeceğini unutmadık.

Bingöl Birlik evden eve nakliyat çalışmamız itinalı işlerimizden dolayı müşterilerimiz kendi çevrelerine de bizi tavsiye etmekteler. Her zaman olduğu gibi müşteri müşteriyi getirmektedir.

Bingöl’den Türkiye’nin tüm illerine ev ve ofis nakliyesi yapmaktayız.

Asansörlü Nakliyat 

Nakliyat sektöründe uzun yıllardır yer alan Bingöl Birlik Nakliyat firmamız Bingöl asansörlü nakliyat ile müşterilerine hızlı ve eşyalarının zarar görmeden taşınacağı kaliteli hizmet vermektedir. Çok katlı binalarda yaşayan kişilerin eşyaları bina dışına getirilen portatif asansör sistemlerimiz ile alınarak araçlara yerleştirilmektedir. Gerekirse yeni adreste de asansör sistemleri kullanılmaktadır. Bu sayede eşyaların merdivenlerden indirilmesi sırasında düşme ya da sürtünme gibi nedenler ile zarar görme ihtimali ortadan kaldırılmaktadır.

Korunaklı depolarımız ile kıymetli ve ağır eşyalarını bir süreliğine güvenli bir yerde bekletmek isteyen kişilere eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Bütün hizmetlerimizde olduğu gibi maksimum güvenlik önlemi ile eşyaların depolarımızda kalmasını sağlamaktayız. Bunun yanında sigorta desteğini de vermekteyiz.

5 Adet Yorum Var, Bingöl Birlik Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Bingöl Birlik Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar , Değerli Bingöl Birlik Evden Eve Nakliyat ekibi oldukları hizmetten ötürü çok teşekkür ederim. İlk defa sorunsuz bir taşıma hizmeti aldım. Bu fiyata bu hizmet çok çok iyi. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Eşyalarımı sapasağlam teslim aldım. Tekrardan teşekkür ederim ve iyi çalışmalar dilerim .


Bingöl Birlik Nakliyat   17-04-2019

Değerli Bingöl Birlik Evden Eve Nakliyat gerçekten çok güvenilir bir firmasınız sizinle çalışmaktan gurur duyduk bence tek güvenilir ve de verdiği sözleri yerine getiren tek firmasınız . Size çok çok teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz. kesinlikle herkese tavsiye ederim.


Bingöl Birlik Nakliyat   10-07-2019

Firma alanında uzman personelleri ile sizlere hizmet veriyor. Benim de özel olarak dikkat edilmesini istediğim eşyalarım vardı o eşyalara özel bir muamele ile güvenliğini sağladılar. Sorunsuz bir şekilde geçip giden bir nakliyat hizmeti aldım. Teşekkür ederim.


Bingöl Birlik Nakliyat   18-10-2019

Bingöl Birlik Nakliyat Firmasından hizmet alarak profesyonel arkadaşlarla tanışma fırsatında bulundum. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştığım temiz, titiz nakliyat firması olduğuna karar verdim. Bingöl Nakliyat şirketi hem hesaplı, hem hiçbir eşyama çizik bile olmadan başarılı bir taşıma işlemi gerçekleşti. Bu firmayla tanışma fırsatını yakaladığım için teşekkürlerimi iletiyorum.


Bingöl Birlik Nakliyat   24-10-2019

Bingöl Birlik Nakliyat işinde usta olmuş bir firma olarak müşterilerle nasıl ilgilenmesini bilen bir firmadır. Ben bu firmayı arkadaşım sayesinde tanıştım. Öteki firmaları soyutlayarak birinci sınıfa geçmeye başaran Birlik Nakliyat her geçen gün yeni imzalar atmayı hedefleyerek çalışmalarını o şekilde devam ettiriyor.Kendi adıma konuşayım bu firmaya gözüm kapalı güvenmeye devam edeceğim.