ofis taşıma
Bingöl Bizim Nakliyat
Şehir Bingöl
Yetkili Arda Bey
Telefon

0 541 824 41 63

0 535 374 96 37

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Bu zamana kadar çalışmış olduğunuz nakliye firmalarını unutturacak olan firmamız sizin için oldukça profesyonel bir şekilde hizmet verecektir. Bingöl Evden eve nakliye hizmetini oldukça uygun fiyatlar ile yapan firmamız müşteri memnuniyetini prensip alarak çalışmaktadır. Her bir eşyanız için gerekli olan özeni gösterecek olan firmamız sorunuz bir şekilde taşınmanız için gerekli olan çabayı sarf edecektir. Gereksiz sorunlar ile sizi muhatap etmeden evden eve nakliye hizmeti verecek olan firmamızın bünyesinde sorunsuz bir şekilde taşınabilmeniz için ideal büyüklükte nakliye araçları bulunmaktadır. İşinde son derece tecrübe sahibi olan ekip arkadaşlarımız eşyalarınız büyük bir dikkat ile taşıyacaktır. Büyük olan eşyalarınız ayrılma noktalarından ayırarak ve küçük olan eşyalarınızın kolilerini kontrol ettikten sonra taşınmasını sağlayacak olan ekip arkadaşlarımızla sorunsuz bir şekilde çalışacağınızdan emin olabilirsiniz.

İşini önemseyerek büyük bir dikkat ile çalışan Bingöl Bizim Nakliyat firmamız, eşyalarınızın taşınması için gerekli olan her ne varsa yapacaktır. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak oldukça uygun fiyatlı bir şekilde hizmet veren firmamız ile çalışmak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Firma olarak profesyonel personellerimiz ve yeni nesil asansörlü nakliyat araçlarımız ile sizlere evden eve nakliyat alanında hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamız bu araçlarını Bingöl şehir içi nakliyat ve Bingöl şehirler arası nakliyat alanlarında sorunsuz bir şekilde kullanabiliyor, sizlerin memnuniyetini sağlayacak her işlemi harfiyen yerine getiriyor. Hemen sizler de firmamıza ulaşarak firmamız güvencesi ile eşyalarınızı taşımaya başlayın.

3 Adet Yorum Var, Bingöl Bizim Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Bingöl Bizim Nakliyat   04-11-2019

Bingöl'den başka bir şehre taşınmam gerekiyordu. Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Bizim Nakliyat ile anlaştık. Yeni hayat yeni ev derken ilk defa bir nakliyat firmasıyla anlaştım. Aklımda birçok şüphe vardı. Eşyalarımın zarar görmesini istemiyordum. Ama personellerin saygılı ve anlayışlı davranışları ile şüphelerim ve korkularım geçti. Yeni evime hızlı bir şekilde taşındım. Sigortalı taşıma ile içim de rahat oldu. Herkese tavsiye ederim


Bingöl Bizim Nakliyat   20-01-2020

Bizim Nakliyat çalışanlarına buradan teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Eşyalarımda hasar çıkmaması beni memnun etti. Aldığım birçok hizmetten de memnun kaldığımı söylemeliyim. Zaten nakliyat öncesi eşyalarımı sigortalamışlardı. Aldıkları paranın hakkını veriyorlar. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.


Bingöl Bizim Nakliyat   29-10-2020

Bizim nakliyat evimi taşıdınız televizyonumu kırdınız. Arıyorum bide rest çekiyorsunuz sizin esnaflıgınız yok. Hakem heyetine başvuru yapacam. Hakkımda size haram olsun