ofis taşıma
Bitlis Star Nakliyat
Şehir Bitlis
Yetkili Kıvanç Bey
Telefon

0532 433 76 29

0532 433 76 29

Adres Tatvan Otogar Civarı / Tatvan / BİTLİS
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

1997 yılından beri Mersin’de Star evden eve nakliye adıyla hizmet veren firmamız, günümüze kadar taşımacılık sektöründe müşterilerine aralıksız olarak destek vermiş, gerek şehir içi gerekse şehirler arası nakliye iş ve işlemlerinde hizmet sunmuştur. Firmamız, Mersin’de ilk ve tek hatta Türkiye’de çok az sayıda firmada bulunan 25. kata kadar ulaşabilen asansörlü taşıma sistemi ile hizmette kusur tanımaz hale gelmiştir. Kısa zamanda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen kuruluşumuz, Bitlis ve çevresinde de evden eve nakliye alanında ihtiyaç olduğunun bilincinde olarak, Doğu Anadolu Bölgemize daha kolay hizmet verebilmemiz için Bitlis Star Nakliyat adıyla yeni bir şube kurmuştur.

Geçmişteki tecrübelerimizden yola çıkarak, yeni oluşturduğumuz bu firmanın, ilk kuruluş olmasına rağmen Bitlis evden eve nakliyat alanında yıllarca hizmet vermiş bir firma gibi olabilmesi için en donanımlı araçlarımız ve yük asansörümüzle Tatvan merkezli ofisimizi hizmetinize sunmuş bulunmaktayız. Sizler de Bitlis STAR Nakliyat ailesine katılmak isterseniz veya taşınma ile ilgili görüş ve önerilerinizi sunmak isterseniz ofisimize uğrayabilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat 

Nakliyat hizmeti sırasında teknolojinin getirdiği yeniliklerden yararlanmaya önem vermekte ve müşterilerimize Star asansörlü nakliyat ile modern çözümler sunmaktayız. Son yıllarda binaların çok yüksek katlı inşa edilmeye başlanması ile firma olarak modern asansör sistemlerine sahip olmaya önem verdik. Müşterilerimizin eşyalarının güvenli bir şekilde asansörlerimiz ile araçlara yüklenmesini sağlıyoruz.

Köklü bir nakliyat firması olarak dinamik ve profesyonel bir ekibe sahibiz. Yeni model ve nakliyat yapmaya uygun araç filomuz ile de kurumsal nakliyat hizmeti de vermekteyiz. Oluşturduğumuz tedarik zinciri ile müşterilerimizin ürün ve mallarının en kısa sürede hedefine ulaşmasını sağlamaktayız. Araç takip sistemlerimiz ile müşterilerimizin mallarını takip edebilmelerini sağlamaktayız.

5 Adet Yorum Var, Bitlis Star Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Bitlis Star Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar, Bitlis Star nakliyat ile taşındım çok güzel ambalaj yaptılar ve kendi eşyaları gibi benimseyerek taşıdılar işini hakkıyla yapan bu dürüst ve güvenilir elamanları garantili sigortalı paketleme güzel yaptılar çok teşekkür ederim personel arkadaşlarımıza. Kesinlikle tavsiye ederim.


Bitlis Star Nakliyat   17-04-2019

Merhaba güzel ve güvenilir bir taşımacılık yaptılar hiç bir eşyamı zarar vermeden ve korunaklı bir şekilde taşıdılar gösterdikleri itina ve özenen dolayı Bitlis Star nakliyat'a çok teşekkür ederim. İşini severek yapıyorlar personeller ise güleryüzlü ve anlayışlı karşıladılar takdir ettim. Yeniden taşınacak olursam ben sizi ararım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.


Bitlis Star Nakliyat   10-07-2019

Firma ile buradan tanıştım. Gerçekten en iyi şekilde hizmet vermeye odaklanmışlar. Saygılı ve dikkatli bir şekilde eşyalarınızı alıyor ve yeni adreslerinize ulaştırıyor. Ben aldığım hizmetler hakkında güzel duygular besliyorum. Teşekkürler.


Bitlis Star Nakliyat   18-10-2019

Bitlis Star Nakliyat Firmasından yararlanarak eşyalarım elime ulaştı. Almış olduğum hizmet gerçekten olağan üstüydü. Benim de özel olarak dikkat edilmesini istediğim eşyalarım vardı o eşyalara özel bir muamele ile güvenliğini sağladılar. Sorunsuz bir şekilde nakliyat eylemini sonlandırdılar. Sizlere teşekkürlerimi iletiyorum. Aldığım hizmet beni gururlandırdı.


Bitlis Star Nakliyat   24-10-2019

Bitlis Star Nakliyat benim için kaliteli hizmet vererek gönlümü fethetmeyi başarmış bir firmadır. İlk başlarda korkularım vardı tabi ki ama iletişime geçtikten sonra korkularımı yenip eşyalarımı emanet ettim. Eşyalarım oldukça yeni olduğundan zarar gelmesinden korktum ama eşyalarım elime ulaştığı zaman içim rahatladı. İyi ki varsınız. Bu firmaya güvenim sonsuz olacaktır.


ankara nakliyat