ofis taşıma
Bolu As Ünal Nakliyat
Şehir Bolu
Yetkili Ünal Bey
Telefon

0536 771 95 48

0536 771 95 48

Adres Semerkant Mah. Akıncılar Sok. No: 22 C: 10 Bolu
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Bolu As Ünal Nakliyat, Bolu Evden Eve Nakliyat süreçleri genel olarak zor amaçlı geçen çalışmalardır. Eşyalarınızın eski evinizden alınması, yeni evinize götürülüp kurulması oldukça zahmet ve deneyim gerektiren işlerdir.

Deneyimli personel kadromuz ve son model taşıma araçlarımız ile eski eviniz içindeki tüm eşyaları ambalajlıyor, demonte ve montaj işlerini tamamladıktan sonra yeni evinize eşyalarınızı götürüyoruz.

Taşıma hizmeti vermeden önce ücretsiz eksperimiz evinize geliyor, eşyalarınızı inceliyor, eğer anlaşma sağlanır ise sözleşme ve eşya sigortalama kapsamında eşyalarınız tüm Türkiye genelinde şehir içi, şehirler arası nakliyesi gerçekleştiriyor. Sizlerde kusursuz taşıma hizmeti almak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz.

 

Asansörlü Nakliyat 

Yüksek katlarda oturan kişilerin Bolu asansörlü nakliyat hizmetimiz ile sorun yaşamadan taşınabilmelerini sağlamaktayız. Avrupa’da kullanılan modern asansör sistemlerini ülkemize getirdik ve en yüksek katlarda oturan kişilere de hizmet vermekteyiz. Bina dışına kurulan portatif asansörlerimiz taşınma sürecini kısaltmakta ve eşyaların merdivenlerden indirilmesi ya da çıkartılması sırasında zarar görme ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.

Taşınma maliyetini düşürmek isteyen kişiler için sunduğumuz çözüm Bolu parça eşya taşımacılığı olmaktadır. Bu hizmetimizde aynı yönde taşınacak eşyalar aynı araca yüklenmekte ve maliyet düşürülmektedir. Araç içinde eşyaların karışması gibi bir durum söz konusu değildir yetkili arkadaşlarımız bu konuya önem vermekte ve kontrol sağlamaktadır. Şehir içinde ve şehirler arası nakliyatta da bu hizmeti vermekteyiz.

3 Adet Yorum Var, Bolu As Ünal Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Bolu As Ünal Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar , Yeni adresimize Bolu As Ünal Nakliyat firmanız ile taşındım. Verdiğiniz hizmetten çok memnun kaldık. Eşyalarımı sapasağlam bir şekilde teslim aldım anlayışlı ve güler yüzle karşıladılar. İş beklediğimizden iyi yapılıyor. Tercihimiz sizlersiniz. İşinizi çok beğendiğimizi söyleyebiliriz. Sizi herkese tavsiye ediyoruz. Başarılarının devamını diliyorum.


Bolu As Ünal Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar, Öncelikle Bolu As Ünal Nakliyat'a teşekkür ederim. İşleri gerçekten titizlikle yaptılar söyledikleri zamanda gelip başladılar işleri dikkatlice yaptılar titizlerdi, yerleştirme de çok yardımcı oldular işlerini çok iyi biliyorlardı kısacası her konuda on numara bir firma herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.


Bolu As Ünal Nakliyat   10-07-2019

As Ünal nakliyat firması ile arkadaşım eşyalarını taşıtmıştı. Bende onun tavsiyesi üzerine parça eşya taşımacılığı hizmetlerinden faydalanarak, öğrenci evimdeki eşyalarımı memlekete gönderdim. Gayet iyi bir şekilde hizmet vererek memnuniyetimi kazandılar. Verilen hizmetlerden dolayı onlara teşekkür ediyorum.


ankara nakliyat