ofis taşıma
Bolu Gözde Nakliyat
Şehir Bolu
Yetkili
Telefon

0 374 217 56 36

0 374 217 56 36

Adres Aktaş Mah.PTT Cad. No:3/D (Esko Karşısı) BOLU
Email gozdenakliyat@hotmail.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Bolu Gözde Nakliyat firması olarak sektörde uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. 25 Yıldır taşımacılık sektöründe her zaman müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve daha iyi taşıma çözümleri üretmek için elimizden gelen tüm çaba ve gayreti göstermekteyiz. Her zaman taşımacılık işimizi doğru, dürüst, kaliteli ve güvenilir çalışmaların bir arada oluşturarak müşterilerimize nakliye hizmeti verdik. Bir müşteri bin müşteriyi getirir deyimimiz ile her hizmet vermiş olduğumuz iş alanında referans kalitemizi arttırmaya yönelik çalışmalar yapmayı hiçbir zaman unutmadık. Çıkmış olduğumuz bu serüvende bir çok kurum, özel şirketlerin ilk tercihleri arasında Özyurdum Ağrı Nakliyat firması yerini almıştır. İşini yapmış olduğumuz kişiler, taşımış olduğumuz binlerce kurum, şirketin göndereceği yeni müşteriler ile çalışma potansiyelimizi her zaman koruyarak müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir taşımacılık şirketiyiz.

Bolu Şehirlerarası Nakliyat

Şirketler yeni iş merkezlerine taşınmak istediklerinde çoğu zaman bulundukları ofisi erkenden terk etmek durumunda kalmaktadırlar. Bu gibi durumlarda bazı eşyaların yeni ofislere taşınması aksamaya uğramakta ve eşya depolama işlemlerinin yapılmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Şirketimiz her türlü işletmenin eşyalarının korunmasını sağlamak için yüksek güvenlikli nakliyat ve eşya depolama hizmetleri vermektedir. Bu hizmetler sırasında yedi gün yirmi dört saat kameralarla izlenen depolarda eşyalar saklanmaktadır. Bu depolardaki eşyalara böcekler tarafından zarar verilmemesi için ise sık sık ilaçlama yapılmaktadır. Bizden hizmet alan işletmelerin istediği bir taktirde tekrardan nakliyat işlemleri başlatılmaktadır. Bu işlemler sırasında da paketleme ve sigortalamaya özen gösterilmektedir.

3 Adet Yorum Var, Bolu Gözde Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Bolu Gözde Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar , Bolu Gözde Nakliyattan sabah dedikleri saatte geldiler. Genç ve dinamik kadrolu çalışanlarıyla hızlı bir şekilde yükleme yaptılar. Kırılması çizilmesi ihtimal olan beyaz eşya ve mobilyaları çıtçıtla sarıp dikkatle taşıyorlar. Sakarya'ya vardığımızda yine hızlı bir şekilde eşyaları 4.kata çıkarttılar. İşlerine önem ve özen veriyorlar. Herhangi bir olumsuz durum olmadı. Her konuda yardımcı oldular mobilyaları yeni evde kurup teslim ettiler. Verdikleri kaliteli hizmetten ötürü teşekkür ederim. İlk arayacağım firma Bolu Gözde Nakliyat olarak sizi tercih ederim tekrar görüşmek üzere.


Bolu Gözde Nakliyat   17-04-2019

Öncelikle Bolu Gözde Nakliyat'a teşekkür ederim. Sabah 7:30 dediler 7:32 de telefonum çaldı. Tam zamanında gelip zamanında bitirdiler. İşten kaçmayan, dürüst çalışanları var. Çok memnun kaldık. Eşyalarımı hasarsız ve sağlıklı bir şekilde teslim aldım. Personelleri ise anlayışlı ve çok kibar karşıladılar. Kendilerini teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını dilerim.


Bolu Gözde Nakliyat   10-07-2019

Firma her bolu nakliyat alanında sizlere kaliteli hizmetler verebiliyor. Hem firmamızın hem de şahsi olarak evimin taşınmasında onlardan nakliyat desteği aldık. İşlerini gayet iyi yapıyor, kurumsallıkları ile sizleri de memnun ediyorlar. Firmam ve kendim adına teşekkürlerimizi sunuyorum.


ankara nakliyat