ofis taşıma
Bolu Özkanlar Evden Eve Nakliyat
Şehir Bolu
Yetkili Serdar Bey
Telefon

0543 632 7997

0543 632 7997

Adres Bahçelievler Mahallesi, Leylak Sk. No: 17 Merkez/Bolu
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Özkanlar Bolu Evden Eve Taşımacılık olarak, başlıca hizmetimiz Bolu Evden Eve Taşımacılık hizmetidir. Evden eve nakliyat hizmetini büyük bir titizle yapan firmamız 2006 tarihinde Bolu da kurulmuş olup siz müşterilerimize büyük bir titizlikle evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiş olan firmamız, deneyimli personelimiz ve geniş araç filomuzla her zaman işini titizlikle yapmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinden nakliyesine kadar, tüm aşamalarda bu titizlik hep devam etmektedir.

Şehir içi nakliyat hizmetinde gerektiğinde asansörlü nakliye araçlarımızda kullanılmaktadır. 13. Kata kadar ulaşan asansörlerimiz ile nakliye hizmeti daha da kolaylaşmaktadır.

Bolu Evden Eve Taşımacılık hizmetinde ilk önce ön çalışma yapılarak ekspertiz çalışması yapılmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda size yapılacak nakliyat hizmeti ücreti ve taşıma planı hakkında detaylı bilgi verilir.

 

Bolu Evden Eve Nakliyat

Firmamızın üstün kalite de hizmetlerinin olduğu ve her geçen gün kalitesini yükselttiği Bolu evden eve nakliyat alanında sizler de uzmanlıkla hizmetler alabilirsiniz. Firmamız bizlerle iletişime geçen tüm vatandaşlarımıza saygı ve sevgi çerçevesinde yaklaşır ve sizlere layık olabilecek tüm imkanları ayağınıza getirir. Bolu evden eve nakliyat süreçleri gerçekten de müşterilerimiz için zorlu ve stresli bir süreç olduğu için, firmamız tüm bu durumların üstesinden gelebilecek teknik ve yöntemlerle nakliyat sürecini en kolay hale getirmektedir. Stresinizi en iyi şekilde hafifleten hizmetlerimizden bu vakte kadar en iyi geri dönüşleri aldık ve müşterilerimizin memnuniyetlerini çevresine bahsetmelerinden dolayı her geçen gün ün salarak hizmetlerimize devam ettik. Firmamızın üstün kalite de atlatmanızı sağladığı Bolu evden eve nakliyat süreçlerinizi sizlerde bizimle çözebilirsiniz.

3 Adet Yorum Var, Bolu Özkanlar Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Bolu Özkanlar Evden Eve Nakliyat   10-07-2019

Bolu evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlandığım Özkanlar nakliyat ile gayet samimi ve saygı çerçevesinde bir süreç geçirdim. Firma sahibi Serdar bey ve çalışanları gayet iyi bir şekilde eşyalarımı taşıdılar. Her nakliyat alanında işinizi görebilecek bir firma. Teşekkür ederim.


Bolu Özkanlar Evden Eve Nakliyat   18-10-2019

Bolu Özkanlar Evden Eve Nakliyat Firmasından hizmet alarak memnun kaldığım tek firma bu oldu. Gerçekten yapmış olduğunuz iş profesyonel anlayışına sahip olarak eşyalarımı elime ulaştırdılar. Eşyalarım hiçbir türle zarar gelmeden elime ulaştığından dolayı sizlere teşekkürlerimi iletiyorum.


Bolu Özkanlar Evden Eve Nakliyat   24-10-2019

Bolu çalışma arkadaşları eşyamı zarar vermeden ve korunaklı bir şekilde taşıdılar. Gösterdikleri itina ve özenen dolayı Özkanlar Evden Eve Nakliyata çok teşekkür ederim. İşini severek yapıyorlar personeller ise güler yüzlü ve anlayışlı karşıladılar takdir ettim. Yeniden taşınacak olursam ben size tekrar ulaşacağım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.


ankara nakliyat