ofis taşıma
Burdur Nalçacıoğlu Nakliyat
Şehir Burdur
Yetkili Mustafa Bey
Telefon

0 535 967 26 62

0 535 374 96 37

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Burdur, Isparta, Antalya, Denizli, Afyon ve çevre illerde her türlü ev, ofis eşyalarınız, ticari malzemeleriniz zarar görmeden uygun fiyatla taşınır. Aynı şehirde veya şehirden şehire, evden eve nakliye bizim işimiz. Burdur’da Nakliyat, Nalçacıoğlu’ndan sorulur. Uygun fiyat ve kaliteli evden eve nakliyat için Burdur’daki güvenilir isim: Nalçacıoğlu.

Burdur Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakliyat

Kurumlar çeşitli sebeplerden dolayı bulundukları ofisi ya da iş merkezini terk etmek ve yeni bir binaya geçmek durumunda kalmaktadır. Ofislerde bulunan eşyaların oldukça pahalı ve kaliteli eşyalar olması sebebiyle iyi bir nakliyat firması ile anlaşılması gerekmektedir. Firmamız yıllardır kurumsal nakliyat hizmeti veren ve pek çok ünlü kurumla çalışmış olan bir firmadır. Şirketlerin eşyalarının güvenli bir şekilde istenilen konuma götürülebilmesi için firmamız pek çok farklı teknik kullanmaktadır. Kurumsal nakliyat sırasında dikkat edilen ilk şey eşyaların miktarıdır. Eşyaların miktarına bağlı olarak uygun boyutta bir araç seçilmektedir. Ardından istenilen günde ve saatte ofise ulaşılmakta ve eşyalar paketlenmektedir. Paketlemeden sonra sigorta yapılmakta ve ardından profesyonel şoförler eşliğinde eşyalar yola çıkmaktadır.

3 Adet Yorum Var, Burdur Nalçacıoğlu Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Burdur Nalçacıoğlu Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar, Taşıma için söz verilen saatte geldiler, çok yardımcı ve güler yüzlüler kesinlikle. Zor durumda hızlıca çözüm üretiyorlar. Demonte olması gereken dolabımı özenle söküp monte ettiler. Çok hızlılar ve düzgün bir şekilde paketliyorlar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum, Burdur Nalçacıoğlu Nakliyat'ı çevreme kesinlikle önereceğim.


Burdur Nalçacıoğlu Nakliyat   17-04-2019

Bu firma o kadar profesyonel iş yapıyor ki müşterilerini kesinlikle incitmiyorlar. Benim nakliyat işim biraz acildi ve aniden taşınmak zorunda kaldım. Firmayla iletişime geçtiğimde beni kırmadılar ve inanın cebimdeki para sayılı olmasına karşında ekonomik bir fiyat sundular. Arkadaşlar ben nakliyat için bu Burdur Nalçacıoğlu Nakliyat firmayı size tavsiye ediyorum. Ne zaman nakliyat ihtiyacınız olsa gerçekten de aradığınızda ellerinden gelen kolaylığı sağladıkları gibi aynı zamanda da işlerini titiz bir şekilde yapıyorlar. Nakliyatın zor bir konu olduğunu hepimiz biliyoruz. Yapılan işle alınan paraya baktığımız zaman ise gerçekten de bu işin profesyonel bir şekilde yapılması da beni hayretlere düşürmüyor değil.


Burdur Nalçacıoğlu Nakliyat   10-07-2019

Burdur'dan Bursa'ya profesyonel bir şekilde eşyalarımı taşımayı başaran Nalçacıoğlu nakliyat firması sahibiyle de hemşehri çıktık. Gayet güzel stressiz geçen bir nakliyat süreci yaşattılar. Verilen hizmetlerden dolayı onlara bir teşekkür mayetinde bu yorumu yazmak istedim. Herkese öneririm.