ofis taşıma
Burdur Öz Aras Evden Eve Nakliyat
Şehir Burdur
Yetkili Erhan Bey
Telefon

0535 746 85 37

0 535 374 96 37

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Şehirler arası taşınma işi oldukça zor ve yorucudur. Uzun yolculuklardan dolayı eşyalara gelecek zararlar oldukça fazladır. Eşyalarınızın güvenilir kişiler tarafından taşınması önemlidir. Firmamız bu yönde hassasiyet göstermektedir. Eşyaları sanki kendi eşyaları gibi özenle taşıyıp yol boyunca gelebilecek bütün hasarlara karşı tedbirli davranmaktadırlar. Bütün çalışanlarımız işlerine önem vermektedirler. Bunun yanı sıra nakliyenin geç gelmesi sorunu yaşanmamaktadır. İstediğiniz vakitte sorunsuz bir şekilde Burdur şehirler arası nakliyat ile elinize ulaşmaktadır.

 

Burdur Öz Aras Evden Eve Nakliyat Firmamızın üstün hizmet anlayışı müşterileri kendine çekmektedir. Çalışanlarımızın büyük emekleri ve güler yüzlülüğü müşteriler tarafından tekrar firmamızı tercih etmeleri için büyük bir etkendir. Eşyalarınız firmamıza emanettir. Eşyalarınızın yükleme, indirme veya taşıma sırasında kendiniz nasıl hassasiyet gösteriyorsanız nakliye şirketinden de aynı hassasiyeti beklersiniz. Çalışanlarımız eşyaların sıkışık koyulup da yıpranma veya kırılma olaylarına karşı tedbirli yaklaşmaktadırlar. Araçlarımızın içi  yeteri büyüklükte olup eşyaların kırılmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Bir telefon kadar uzağınızda bulunan firmamızı arayıp gününü ve saatini söylemeniz yeterlidir. Firmamız için müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Çalışanlarımız sizleri memnun etmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Firmamız asansörlü nakliyat araçları ile birlikte sizlerin sorunsuz bir şekilde Burdur şehir içi nakliyat hizmetleri almanızı sağlamaktadır. Tüm profesyonelliğimizi kusursuz bir şekilde yansıtmayı başardığımız evden eve nakliyat hizmetlerimizde sizlere asla hüsran yaşatmıyoruz. Burdur Asansörlü nakliyat sistemlerimizin de bulunduğu bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler almak için hemen bize ulaşın.

 

1 Adet Yorum Var, Burdur Öz Aras Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Burdur Öz Aras Evden Eve Nakliyat   04-11-2019

Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma. Beni mağdur bırakacak bir davranışları söz konusu bile olmadı. Eşyalarım da da bir sıkıntı çıkmadı. Kaliteli hizmet veren bir firma. Personelleri de saygılı ve bilgili insanlar. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim