ofis taşıma
Çanakkale Destan Nakliyat
Şehir Çanakkale
Yetkili
Telefon

0 286 210 01 89

0 535 374 96 37

Adres Cevatpaşa Mah. Şefik İnan Cad.No:11/A Merkez / ÇANAKKALE
Email info@canakkaledestannakliyat.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Çanakkale Destan Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri, 1993 yılında ev, ofis, büro vb. nakliyat ve taşımacılık uygulamalarında en iyi hizmeti verebilmek için Çanakkale´de kurulmuştur. Dünya teknolojilerini yakından takip eden, lojistik altyapısını sürekli yenileyen firmamız, genç, tecrübeli ve özel eğitimli personelden oluşan uzman kadrosu ile, müşterilerine daima en iyi hizmeti en güvenilir şekilde sunma gayreti içerisinde bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş firmamız, taşımacılığını gerçekleştirdiği tüm eşya veya ürünleri sigorta altına almaktadır. Web sitemizi veya sabit / gsm telefon numarlarımız ile bize 7/24 ulaşabilmeniz mümkündür. Nakliyat ve Taşımacılık sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarımıza tüm hızımızla devam etmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için değerli müşterilerimize şimdiden teşekkür ederiz..

Çanakkale Destan Evden Eve Nakliyat

İnsanlar evlerine yeni eşya aldıklarında bunları nasıl evlerine aktaracakları konusunda çıkmaza düşebilmektedir. Bazı ev eşyası satan firmaların nakliyat hizmeti vermemesi insanların zor duruma düşmelerine sebep olabilmektedir .Firmamız zor duruma düşen vatandaşlarımıza yardım etmek için parça eşya taşımacılığı hizmeti vermektedir. Bu işlemler için öncelikle eşyaların büyüklüğü ve miktarı belirlenmektedir. Ardından filomuzdan uygun bir araç seçilmekte ve istenilen tarihte ve saatte belirtilen adrese ulaşılmaktadır. Parça eşya taşımacılığı eşyalar yüklenmeden önce personellerimiz tarafından belli kriterler göze alınarak sıraya konulmaktadır. Ardından kaliteli malzemeler ve uygun tekniklerle paketleme işlemleri yapılmaktadır. Paketlemeden sonra eşyalar usta kişiler tarafından araca yerleştirilmektedir. Son olarak eşyalara sigorta yapılmakta ve hedeflenen adrese doğru yola çıkılmaktadır.

3 Adet Yorum Var, Çanakkale Destan Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Çanakkale Destan Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar, Çanakkale Destan Evden Eve Nakliyat piyasada gördüğüm en uygun şirket. Yorumlardaev taşıma işlerinde iyi olduklarını okuyunca iletişime geçtim ve ev taşımamızı farklı bir semte taşıttık. Hızlıca ilgilendiler ve hiç zaman kaybetmeden taşıma gerçekleşti. Böylece gün kaybımızda olmadı. Herkese tavsiye ederim.


Çanakkale Destan Nakliyat   17-04-2019

Öncelikle şunu da belirtmek isterim Çanakkale Destan Evden Eve Nakliyat firmanız ile Erzincan'a taşındım. Memnun kaldım çok teşekkür ederim. Eşyalarımı temiz ve sapasağlam şekilde hizmet aldım. Hem kaliteli bir hizmet veriyorlar hemde uygun fiyat. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Çanakkale Destan Nakliyat   10-07-2019

Müşteri memnuniyetinin nasıl sağlanılacağı hakkında gayet yeterli bilgiye sahipler. Alınan paranın da hakkını veriyorlar. Zaten biraz araştırma yaptığıma göre aralarında en uygun fiyata kaliteli hizmetleri veriyorlar. Diğer firmaları bilmem ama, bu firma ile evimi taşımaktan gayet memnun kaldım. Teşekkür ederim.