ofis taşıma
Çanakkale Erken Nakliyat
Şehir Çanakkale
Yetkili Çetin Bey
Telefon

0542 304 47 96

0 535 374 96 37

Adres Muhtar Hüsnü Akkoyun Cd. 2-72 Namık Kemal Mahallesi Merkez/Çanakkale
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Evden eve nakliyat hizmetlerini Çanakkale Erken Nakliyat alt yapısı ile güvenli ve güçlü bir şekilde yapmak ister misiniz? Günümüzün teknolojik alt yapıları ile pek çok marka kendine daha güçlü bir yol çiziyor. Bu yolun sonucuna baktığımız zaman ise, oldukça memnun müşteriler görüyoruz. İhtiyaçlarınız dahilinde gayet verimli, gayet ekonomik, gayet profesyonel çözümler üreten Çanakkale Erken Nakliyat firmamız, sizler için daha öncelikli bir seçim olacak. Çünkü evden eve nakliyat arayışlarınız için hem kaliteden, hem de performansımızdan asla ödün vermiyoruz. Çeşitli fiyatlandırmalar sunuyoruz ve bu fiyatlandırmalar ile daha estetik, daha yenilikçi ve daha ekonomik çözümleri karşınıza çıkarmak için elimizden geleni yapıyoruz. Sigortalı taşımacılık hizmetlerimizin bünyesinde, lojistik hizmetimizi ön plana çıkarmaya tüm hızımız ile devam ediyoruz. Ayrıntılı bir fırsat çerçevesinde daha yenilikçi, daha özverili ve daha uygun çalışmalar sunmaya her zaman için devam ettik, bundan sonraki çalışma hayatımızda da devam edeceğiz.

 

Asansörlü Nakliyat 

Köklü bir nakliyat firması olarak bütün hizmetlerimizi Çanakkale asansörlü nakliyat yaparak sunmakta ve müşterilerimizin üst katlarda oturuyor olsalar dahi eşyalarının zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız. Her müşterimizin eşyalarının özel olduğunu biliyor ve bunun için güvenlik önlemlerini maksimum düzeyde alıyoruz.

Geniş bir ekip ve yeni model araçlar ile Çanakkale nakliyat hizmeti vermekteyiz. Evlerini ve ofislerini taşıyacak kişiler için hızlı çözümler üretmekte sorun yaşamadan taşınmalarını sağlamaktayız. Ülkenin her il ve ilçesine taşınabilmeniz için şehirler arası nakliyat hizmetimiz ile yanınızda yer almaktayız. Yılın her günü hizmet vermekte ve en uygun zamanınızda taşınmanızı sağlamaktayız.

3 Adet Yorum Var, Çanakkale Erken Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Çanakkale Erken Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar, Taşınmak büyük bir külfetti özellikle onca yüksek fiyatlı nakliye firması varken. Ne yapacağımızı düşünürken Erken Nakliyat'a ulaştım. Kesinlikle çok memnun kaldım ve tüm dostlarıma tavsiyede bulunuyorum.Teşekkürler Çanakkale Erken Nakliyat.


Çanakkale Erken Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar, Çanakkale Erken Nakliyat hizmeti aldığımız bu firmadan sonuna kadar memnun kaldık. Yapılan iş gayet profesyoneldi. İnsan memur olunca fiyata da dikkat ediyor haliyle. Fiyat konusunda gerçekten çok uygundu. Erken Nakliyatı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.


Çanakkale Erken Nakliyat   10-07-2019

Firma gerçekten işini düzgün bir şekilde yaparak, eşyalarınızı sizlere teslim ediyor. Daha önce de 1 kez nakliyat hizmeti alarak firma ile çalışmanın deneyimini yaşadım. Profesyonel personelleri, her geçen gün artan bir kaliteleri olması beni gayet memnun etti. Teşekkür ederim.