ofis taşıma
Çanakkale İlkay Nakliyat
Şehir Çanakkale
Yetkili İlkay Bey
Telefon

0546 267 0159

0 535 374 96 37

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Taşınma stresi yaşamadan oldukça rahat bir şekilde eşyalarınızın taşınmasın istiyorsanız tek yapanız gereken mevcut telefon numaralarından bize ulaşmak olacaktır. Eşyalarınızın kırılıp dökülmeden evden eve nakliye işini yaptırmanız oldukça hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Haftanın her günü titiz bir şekilde çalışan firmamız sizin için oldukça profesyonel bir şekilde hizmet verecektir.

Firmamız tarafından Çanakkale evden eve nakliye işleriniz hızlı ve titizlik içinde yapılmasını istiyorsanız bize ulaşın. Eşyaların taşınma şekli birbirinden farklı şekillerde olmaktadır. Boyut ve kırılabilirlik durumuna göre farklı şekilde taşınması gereken eşyalarınız ekip arkadaşlarımız büyük bir dikkat ile taşınacaktır. Herhangi bir kırılma durumu yaşatmadan eşyalarınızı taşıyacak firmamız oldukça profesyonel bir şekilde güler yüzlü olarak hizmet verecektir. Sizin telkinlerinizi dikkatle alarak çalışacak olan firmamız oldukça uygun fiyatlı olarak size hizmet verecektir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firmamızda evden eve nakliye işlerinizi hızlı bir şekilde yaptırmanız mümkün olmaktadır. Eşyalarınızın kırılıp dökülmesi için bundan sonra telaşlanmak yok. Bize güvenin gerisini biz hallederiz merak etmeyin. Çanakkale Evden eve nakliyat alanında firmamız her geçen gün daha çok ün salmaya devam etmektedir. Firmamızın vermiş olduğu bu kaliteli hizmetler sayesinde sizler de eşyalarınızı ister Çanakkale şehirler arası nakliyat alanında isterseniz Çanakkale şehir içi nakliyat alanlarında sorunsuz taşıyorsunuz. Firmamız ile Çanakkale asansörlü nakliyat araçları desteği sayesinde sizler de eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Hemen bize ulaşın.

1 Adet Yorum Var, Çanakkale İlkay Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Çanakkale İlkay Nakliyat   04-11-2019

İlkay Nakliyat ile şehirler arası nakliyat üzerine anlaştık. Yeni bir şehirde yeni bir firmayla gitmek istedim. Belirlediğimiz saatte ve günde geldiler. Dinamik bir kadroya sahip bir firma. Aynı zamanda da profesyonel ve kaliteli hizmet veren bir firma. Eşyalarım da hiçbir sıkıntı çıkmadı. Emeği geçen herkese teşekkürler. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.