ofis taşıma
Çanakkale Kuzey Nakliyat
Şehir Çanakkale
Yetkili İsa Bey
Telefon

0286 2128879​

0 535 374 96 37

Adres İsmetpaşa Mah. Küçük Sanayi Sitesi, 7. Sokak, No: 5, Merkez, ÇANAKKALE
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Taşınmanın başından sonuna kadar  KUZEY EVDEN EVE NAKLİYAT ile taşınmanızın avantajını görürsünüz. Bu, taşınmanızın tüm yönlerini kapsar. Taşınma öncesi, planlama safhası, zamanında taşınmanın gerçekleşmesi ve evinizin düzenlenmesi sırasında yanınızdadır.

      Nasıl yapıyoruz?
Bizimle iletişime geçtiğinizde, eksperimizin yerinde inceleme yapması için saat ve tarih belirleriz. Eksperimiz taşınacak eşyaların miktar ve niteliğini (ev veya ofis eşyası, varsa piyano, kasa, teknik gereçler, sanat eserleri, antika eşyalar gibi) hem taşınılan  hem de taşınılacak olan mekânların özelliklerini (kat durumu gibi), mesafeyi ve verilecek hizmetin ayrıntılarını göz önünde bulundurarak fiyatlandırmayı yapar, taşımanın yapılacağı uygun tarihi sizinle birlikte belirler.

Eşyalarınızın durumuna göre; gerekirse bir gün önceden ambalaj ekibi yollanarak, mobilyaların sarılıp hazırlanması sağlanır. Taşıma günü erken saatte kendi aracımız ve ekibimiz, teçhizatla birlikte gelerek, eşyalarınızı itinayla hazırlayarak kamyona yükler ve taşımayı gerçekleştirir. Yeni evinizde veya ofisinizde büyük eşyalarınızı uygun gördüğünüz yerlere yerleştiririz. Kırılacak malzemenin ve ufak boyutlu eşyaların dolaplara acele edilmeden yerleşmesi için, bu malzemeler eşya sahibine bırakılır. Beyaz eşyalarınız tesisat eksiği yok ise gerekli şekilde montajlanır.

Çanakkale Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kurulduğumuz günden bu yana vizyonumuz her zaman en uygun fiyatlara en kaliteli hizmetler vermekti. Bu yüzden Çanakkale evden eve nakliyat fiyatları konusunda sizleri fazla zorlamıyoruz ve böylelikle zaten zorlu olan süreci sizlere daha zor hale getirmiyoruz. Firma olarak sizin içinizden birileri olduğumuz için sizleri çok iyi anlıyor ve ona göre hareket ediyoruz.

3 Adet Yorum Var, Çanakkale Kuzey Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Çanakkale Kuzey Nakliyat   10-07-2019

Güzel Çanakkale'mize böyle güzel nakliyat firması yakışır. Arkadaşlar verilen hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyorlar. Kaliteli hizmet almak isteyen kişiler bu firma ile gözüksünler. Her bütçeye uygun tarifeleri de mevcutmuş. Kuzey nakliyat firmasına teşekkürler.


Çanakkale Kuzey Nakliyat   18-10-2019

Çanakkale Kuzey Nakliyat Firmasıyla eşyalarım taşındı. Bu firma üzerinde gerçekleşmiş olan nakliyat olağan üstü hizmetten yararlanmış oldum. İlk başlarda güven sorunu yaşandım. Fakat iletişime geçtikten sonra kafamdaki bütün olumsuz düşünceleri çöpe attım. Sizlere teşekkürlerimi iletiyorum. Vermiş olduğunuz hizmetin devamını dilerim.


Çanakkale Kuzey Nakliyat   24-10-2019

En iyi şekilde hizmet verebilmenin gereklilikleri çok iyi biliyor bu firma. Eşyalarınızın güvenlik önlemi için dikkatlice paketleme ve ambalajlama yapıyorlar. Taşınacak olan evim fazla kat olduğundan dolayı eşyalarımın zarar görmemesi adına asansörlü araçlarını devreye soktular. Çanakkale Kuzey Nakliyat ekibine teşekkürlerimi iletiyorum.