ofis taşıma
Çankırı Kaya Nakliyat
Şehir Çankırı
Yetkili Hüseyin Bey
Telefon

0 541 566 41 62

0 541 566 41 62

Adres Mimar Sinan Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No: 7 Çankırı
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

2001 yılında Hüseyin Kaya tarafından Çankırı’da kurulan Kaya Nakliyat sektöre ilk olarak Isuzu ile adımını atmıştır. Daha sonra Cargo modelleri gibi yeni araçlarla sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmalarına etmiştir. Çankırı Kaya Nakliyat; Şehiriçi, Şehirlerarası, Yurtiçi karayolu Dahili Ticari yük, Fabrika Yükü, Parsiyel, Komple Yük, Ağır Nakliye Lowbed Taşımacılığı yapmaktadır. Nakliye Firmamız yük ve eşyalarınızı yurdumuzun dört bir köşesine hızlı ve ekonomik şekilde ulaştırmaktadır. Kaya Nakliyat karayolu taşımacılığı alanında; yurtiçi, şehirlerarası ve şehiriçi kamyon ve kamyonet nakliyesi sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Ayrıca; Nakliyatçılar, Nakliyeciler, Nakliye Firmaları, Nakliyat Şirketleri, Nakliye Şirketleri, Fabrika ve İthalat-İhracat Firmalarına Tır, Kamyon, Kamyonet, Vinç, Forklift Temin Etmektedir. Kaya Nakliyat, Yurtiçi Taşımacılık, Proje Taşımacılığı, Lojistik ve Kombine servisler gibi Nakliye hizmetleri sunan, müşteri memnuniyeti odaklı bir firmadır.

Çankırı Kaya Evden Eve Nakliyat / Asansörlü Taşımacılık

Gün geçtikçe daha konforlu yaşam alanları inşa edilmekte ve vatandaşlarımıza açılmaktadır. Bu konforlu yaşam alanlarında hayatlarını sürdürmek isteyen insanlar yeni evlerine yeni eşyalar almaktadır. Bazı durumlarda da eski evlerindeki eşyaların bazılarını bu yeni yaşam alanlarına taşıtmak isteyen insanlar şirketimizin parça eşya taşımacılığı hizmetlerinden yararlanmaktadır. Şirketimiz parça eşya taşımacılığı hizmetleri verirken güvenliği sağlamak için çeşitli adımlar uygulamaktadır. Bu adımlardan ilki ambalajlamadır. Ambalajlama sırasında eşyaların türüne, büyüklüğüne ve şekline göre farklı teknikler uygulanmaktadır. Eşyalar araca yüklendikten sonra ise hepsinin maddi değerinin tek tek hesaplandığı dosya ile birlikte sigorta yapılmaktadır. Böylelikle istenmeyen durumlarla karşılaşılsa dahi hem müşterinin hem de şirketimizin mağdur olma ihtimali ortadan kaldırılmaktadır.

4 Adet Yorum Var, Çankırı Kaya Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Çankırı Kaya Nakliyat   18-04-2019

Merhabalar , Çankırı'dan mesleğim dolayısıyla İzmir'e taşınmak zorunda kaldım. Çok stresli ve tereddüt etttim. Lakin sitenizden Çankırı Kaya Evden Eve Nakliyat firmanızı buldum ve sahibiyle anlaştık söyledikleri saatinde geldiler sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Nakliye hizmetinden de personellerinizin itinalı ve düzgün çalışmasından da çok memnun kaldık. son derece saygılı ve kibar insanlar. Herkese tavsiye ederim. İyi çalışmalar.


Çankırı Kaya Nakliyat   18-04-2019

Merhabalar , Çankırı Kaya Evden Eve Nakliyat ile kendi Evimin taşınmasını yaptırdım. Firma sahibi çok iyi ve ilgili. Tabiki taşıma yapan tüm personel arkadaşlar da çok efendi işinin ehli. Çok Memnun kaldım. Samimiyet ile tavsiye ederim herkese. Ben ve çevremdekiler de bu firmayı tercih ettiler. Hayırlı işler dilerim.


Çankırı Kaya Nakliyat   11-07-2019

Kaya nakliyat firmasının işini layığıyla yaptığını gördüm. Personelleri bu alanda tecrübeli kişiler. Hele Ahmet abide sohbetiyle çok eğlendirmişti. Saygı ve samimiyet çerçevesinde en iyi şekilde hizmet vermeye odaklı bir firma olduğunu düşünüyorum. Ben gayet memnun kaldım. Teşekkür ederim.


Çankırı Kaya Nakliyat   21-03-2021

Çankırı'dan İzmir'e tayinim çıktığı için iyi bi firma ararken arkadaşlarım kaya nakliyatı önerdi çok çok çok memnun kaldım herşeyi dört dörtlük ve içime sinerek tasittim daha öncede defalarca tasindigim ve madur edildigim için korkularım vardı ama kaya nakliyat Hüseyin abi ve personeli ile tanışınca tüm korkularım silindi gerçekten işinin ustası yaptıkları işin hakkını veriyorlar hiç sorunsuz taşındım çok memnun kaldım teşekkürler kaya nakliyat tekrar taşınacak olsam yine sizi tercih ederim ve kesinlikle ısrarla tavsiye ederim


ankara nakliyat