ofis taşıma
Çankırı Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Şehir Çankırı
Yetkili Veli Bey
Telefon

0537 688 84 04

0537 688 84 04

Adres Cumhuriyet Mahallesi Merkez/Çankırı
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Çankırı’nın yerli ve tescilli Evden Eve Nakliyat firması olan Çankırı Profesyonel Evden Eve Nakliyat siz değerli müşterilerimize Çankırı’da hizmet vermektedir.

Çankırı Evden Eve Nakliyat da eşyalarınızın nakliyeye hazırlanmasında profesyonel ekibimiz özenle çalışmakta iş bölümü çerçevesinde ambalajlama, paketleme, montaj, marangozluk hizmeti vererek eşyalarınızı özenle araçlarımıza yerleştirmektedir.

Çankırı Kurumsal Nakliyat da ister dükkanlarınızı, ister büronuzu isterseniz deponuzu en profesyonel olarak taşıyan firmamız siz müşterilerimize isteğe bağlı noter gözlemli taşıma işleme gerçekleştirmektedir.

Çankırı Asansörlü Nakliyat da 16. Kata kadar uzanan asansörlerimiz sayesinde eşyalarınızı hızla ve güvenle evlerinize taşıyoruz. Oluşabilecek olası aksiliklerde eşyalarınızın değerini karşılıyoruz.

Çankırı Parsiyel Nakliyat da eşya miktar ayrımı ve mesafe ayrımı yapmaksızın kargo sistemi ile uygun ücret karşılığında özenle yaptığımız ambalajlama ile taşıyoruz.

Bizler nakliye işini profesyonel yapan müşteri odaklı nakliye firmasıyız. Bizimle ilgili bilgi almak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat 

Taşınma sürecinin kısalması adına modern yöntemler kullanmaktayız. Taşınma sürecini kısaltan en büyük etken ise hizmetlerimizi Çankırı asansörlü nakliyat yaparak vermemiz olmaktadır. Firmamızın sahip olduğu modern asansör sistemleri ile kol gücüne gerek olmadan eşyalar araçlara yüklenmektedir. Asansörlerimizi binanızın önüne getirmekte ve test yaptıktan sonra da eşyaların nakliyesini başlatmaktayız.

Bunun öncesinde eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi için bu konuda eğitimli personel tarafından uygun malzeme ile paketleme yapılmasını sağlamaktayız. Çankırı Ev taşıma sırasında eşyaların zarar görmemesi için bütün önlemleri almakta ve müşterilerimizin içlerinin rahat etmesi için sigorta desteği sunmaktayız. Şehir içinde olduğu gibi şehirler arasında taşınmanız gerektiğinde yeni model ve içleri geniş araçlarımız ile hizmet vermekteyiz.

3 Adet Yorum Var, Çankırı Profesyonel Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Çankırı Profesyonel Evden Eve Nakliyat   18-04-2019

Merhabalar, Öncellikle Çankırı Profesyonel Evden Eve Nakliyat firmanıza teşekkür ediyorum. Netten araştırma sonucu bulduğum çok tereddütle yaklaştığım ama fazlasıyla memnun kaldığım bir firma. Eşyalarımı sapasağlam bir şekilde teslim aldım. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.


Çankırı Profesyonel Evden Eve Nakliyat   18-04-2019

Merhabalar , işim dolayısıyla Çankırı’dan İstanbul’a taşındık hizmetinizden çok memnun kaldık. Çalışanlarınız işini itinayla yerine getirirken aynı zamanda çok saygılıydılar. Her şey için çok teşekkür ederiz. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. İşleriniz bol olsun inşallah . İyi çalışmalar.


Çankırı Profesyonel Evden Eve Nakliyat   11-07-2019

Çankırı ev taşıma konusunda profesyonel bir destek aldım. Aldıkları para performanslarına göre gayet uygundu. Eşyaların güvenliğinden mi patlak verecekler diye düşünürken beni şaşırtarak titizlikle paketleme yaptılar. Her anı profesyonellikle geçen bir süreç yaşattılar. Teşekkür ederim.


ankara nakliyat