ofis taşıma
Çorum Arslan Nakliyat
Şehir Çorum
Yetkili Mertcan Bey
Telefon

0532 597 48 10

0532 597 48 10

Adres Azap Ahmet Sk. 2 Yeniyol Mahallesi Merkez/Çorum
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Eski yıllarda olduğu gibi taşınma işlemleri artık hiç de zor değil çünkü teknolojinin gelişmesi ve donanımlı araçların piyasaya çıkması ile birlikte  Çorum evden eve nakliyat çok kolay hale geldi ve eşya taşıma işlemleri artık çok daha kısa sürelerde yapılabiliyor. 1 gün içerisinde taşınmak yıllar önce imkansız gibi görünüyordu ancak günümüzde hızlı araçlar ve taşınma sistemleri sayesinde bu işlem 1 gün gibi kısa bir sürede sonuçlandırılıyor.
Sektörün en iyi isimlerinden bir tanesi olan firmamız sayesinde sizler de ürünlerinizi güvenilir bir şekilde bizler emanet edebilir ve Çorum evden eve nakliyat hizmetinin ne kadar kaliteli yapıldığını görebilirsiniz.

 

Asansörlü Nakliyat 

Nakliyat sektöründe köklü bir firma olarak üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla Çorum asansörlü nakliyat yapmaktayız. Bu hizmetimiz ile yüksek katlarda oturan kişilerin eşyalarının taşınma sırasında zarar görmesini önlemekteyiz. Firmamıza ait portatif asansörleri binanızın önüne getirmekte ve test ederek bununla eşyaların araçlara yüklenmesini sağlamaktayız. Asansör sistemi ayrıca taşınma süresini kısaltmakta ve müşterilerimizin yeni adreslerine bir an önce taşınabilmelerini sağlamaktadır.

Her müşterimizin eşyalarının özel olduğunu biliyor ve Çorum parça eşya taşımacılığı hizmetimizi de üst düzey kalitede veriyoruz. Uygun maliyetli olarak sunduğumuz bu hizmet ile müşterilerimizin kıymetli ve ağır eşyalarının nakliyesini yapıyoruz. Araçlarımızın içlerinin geniş olması ile müşterilerimize bu hizmeti veriyoruz.

3 Adet Yorum Var, Çorum Arslan Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Çorum Arslan Nakliyat   18-04-2019

Çorum Arslan Nakliyat firmayı internet üzerinden araştırma yaparak ulaştım. Kendileri ile anlaştık ve Çorum evden eve nakliyat hizmetlerinden sorunsuz ve herhangi bir sıkıntı yaşamadan yararlandım. Kısa sürede taşınma işlemi gerçekleşti. Çalışan arkadaşlar işlerini bilen insanlar. Kendilerine buradan teşekkür etmek isterim.


Çorum Arslan Nakliyat   18-04-2019

Merhabalar, Çorum Arslan Nakliyat'ı çok teşekkür ederim. çok profesyonelce çalışıyorlar tavsiye ederim. Geçen sefer hizmet aldığım işim yüzünden eşyalarım hep yıprandı, ve çizilmişti yorumlardan dolayı Çorum Arslan Nakliyat'ı seçtim ve doğru karar verdim iyi çalışmalar. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.


Çorum Arslan Nakliyat   11-07-2019

Personelleri gayet güler yüzlü, alanında tecrübeli ve bilgili kişiler. Verdikleri hizmette bana karşı bir yanlış tutumlarını görmedim. Eşyalarımında güvenli bir şekilde taşınmasını sağladılar. Gayet makul bir fiyat ile güzel bir hizmet aldım. Teşekkür ederim.


ankara nakliyat