ofis taşıma
Çorum Güven Nakliyat
Şehir Çorum
Yetkili
Telefon

0364 213 16 64

0 535 374 96 37

Adres Gülabibey Mahallesi Ata Cad. No:102/B Merkez/Çorum
Email zerax.can@hotmail.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Çorum Güven Nakliyat Firmamız geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile şehir içi, şehirlerarası, ev ve işyeri nakliyatını en güvenli şekilde sigortalı olarak yapmaktadır. taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.  Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılıkta sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sigortalı olarak sunmaktadır. Bünyesinde her zaman hazır bulunan uzman personelinde, tecrübeli şoför, marangoz, tesisatçı gibi elemanlarda bulunur. Her zaman ekonomik fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.

Çorum Evden Eve Nakliyat – Şehirler Arası Nakliyat

Farklı şehirlerden satın alınan sanat eserlerinin ya da ev eşyalarının taşınması sırasında oldukça dikkatli davranılmalıdır. Şehirler arası nakliyat oldukça uzun sürdüğü için ve doğal olarak tehlikeyle karşılaşma olasılığı daha yüksek olduğu için parça eşya taşımacılığı için doğru şirket seçilmelidir. Firmamız hizmet vermeye başladığı günden bu güne kadar insanlar için doğru nakliyat şirketi olmayı başarmış ve başarmaya devam etmektedir. Firmamız müşterilerinin eşyalarını sorunsuz bir şekilde taşımayı başaran ve bu özelliğiyle övünen bir şirkettir. Güvenli ve sorunsuz nakliyat oranımızın yüzde yüze yakın olması pek çok şehirden farklı nakliyat istekleri almamızı sağlamaktadır. Şirketimiz bu şehirlerdeki müşterilerine parça eşya taşımacılığı hizmeti verebilmek için her geçen gün hizmet alanını genişletmekte ve kadrosuna yeni personeller katmaktadır.

3 Adet Yorum Var, Çorum Güven Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Çorum Güven Nakliyat   18-04-2019

Çorum Güven Evden Eve Nakliyat’ın adresini internetten bulmuştum. Fakat daha telefon konuşmamızdan ciddi bir kurumla karşılaşmış olduğumu anladım. Taşıma işlemi son derece kibar ve çalışkan bir ekip tarafından gerçekleştiriliyor. Kendilerine teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim..


Çorum Güven Nakliyat   18-04-2019

Çorum Güven Evden eve taşımada bir numarasınız profesyonel tecrübeli, güler yüzlü işini iyi yapan çalışanlarınızla biz sizden çok memnun kaldık yağan yağmura rağmen sayenizde mobilyalarımız hiç ıslanmadan kirlenmeden yeni evimize taşındık. Çok teşekkür ederiz..


Çorum Güven Nakliyat   11-07-2019

Firmayla arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Şehir içi nakliyat hizmetlerinden yararlandığım bu firma işini olabildiğince güzel şekilde yapmak için çabalıyorlardı. Benim için tatmin ediciydi. Profesyonel hizmet almak isteyene bu firmayı öneririm.