ofis taşıma
Çorum Şahin Taşımacılık
Şehir Çorum
Yetkili Deniz Bey
Telefon

0 542 464 55 67

0 542 464 55 67

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Bu zamana kadar farklı nakliyat firmaları ile çalışmış olabilirsiniz. Çalışmış olduğunuz nakliye firmaları sizi gereksiz sorunlar ile muhatap etmiş ve eşyalarınıza dikkatsizlik yüzünden zarar vermiş olabilir. Sorunsuz bir şekilde taşınmanızı sağlayacak olan Çorum Şahin Taşımacılık firmamız profesyonel bir şekilde asansörlü nakliyat hizmeti vermektedir. İlk olarak bünyesinde oldukça profesyonel bir ekip bulunduran firmamız eşyalarınızın taşınması sırasında gerekli olan tüm tedbirleri alacaktır. Her bir eşyanı için gerekli olan tüm tedbirleri alarak çalışacak olan firmamız sizin için profesyonel hizmet sağlayacaktır.  Hem kullanmakta olduğumuz nakliye araçları ile hem de ekip arkadaşlarımızla nakliye konusunda üstün hizmet sağlayacağımıza emin olabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak oldukça uygun fiyatlı şekilde asansörlü nakliyat firmamız ile çalışmak için yapmanız gereken oldukça basittir. Tek yapmanız gereken mevcut numaralardan bize ulaşmak olacaktır. Siz ulaşım sağladıktan sonra bünyemizde işini büyük bir ciddiyet ile yapan arkadaşlarımız gerekli hazırlıkları yapacaktır. Taşınmanız için kararlaştırılmış olan saatte herhangi bir aksama durumu olmadan arkadaşlarımız vermiş olduğunuz adrese gelecektir. Sorunsuz bir şekilde taşınmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak olacaktır. Üstün kalite hizmet anlayışı ile çıkmış olduğumuz Çorum şehir içi nakliyat ve Çorum şehirler arası nakliyat alanlarında sizlere sorunsuz bir asansörlü eşya taşıma süreci yaşatmaktayız. Bu yüzden firmamız Türkiye çapındaki Çorum evden eve nakliyat firmaları tarafından saygı ile karşılanmaktadır. Sizler de bize ulaşarak sorunsuz bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

 

 

 

2 Adet Yorum Var, Çorum Şahin Taşımacılık

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Çorum Şahin Taşımacılık   04-11-2019

Şahin Taşımacılık ile eşyalarımı sorunsuz bir şekilde yeni evime taşındım. Eşyalarımda bir hasar çıkmamasıyla beraber personelleri de çok saygılı ve anlayışlı insanlar. Buradan Şahin Taşımacılık ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.


Çorum Şahin Taşımacılık   20-01-2020

Şahin Taşımacılık sayesinde eşyalarım sağlam bir şekilde yeni adresime ulaştı. Hızlı ve güvenilir bir nakliyat firması. Eşyalarımda da bir hasar meydana gelmedi. Personeller de güler yüzlü ve anlayışlı insanlar. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum


ankara nakliyat