ofis taşıma
Denizli Akgün Nakliyat
Şehir Denizli
Yetkili Alper Bey
Telefon

0 553 229 28 38

0 535 374 96 37

Adres Saraylar Mah. 500/1 sokak Halil Sınmaz İşhanı Kat:2/4 Merkezefendi / DENİZLİ
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Akgün Nakliyat, Denizli Evden eve Nakliye sektöründe uzun senelerdir hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Halkımıza gerektiğinde yardımcı olabilmek için tüm imkanlarımızla sektörde hızla büyümekteyiz. Müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak yaptığımız işin ciddiyetinin farkındayız. Şehir içi ve şehirler arası taşınma işlemlerinize yardımcı olmak için tüm uzman personellerimiz hizmetinizdedir.

 

Denizli Evden eve nakliyat sektöründe firmalar arasında aşırı rekabet oluşmaktadır. Bunun sonuncunda  iş kalitesinin fiyata göre azalıp arttığı gösterilmiş gibi olsa da böle düşünmek yanlıştır. Önemli olan eşyaları zararsız bir şekilde teslim edilmesidir.Ancak hiçbir tecrübeye sahip olmayan amatör firmaların yaptığı nakliye sonrasın da mağdur olma olasılığı oldukça yüksektir.Evden eve nakliye işinin, işin ehli ve profesyonel çalışanlarla yapılması daha güvenli ve seri olacaktır. Denizli Akgün Nakliyat ailesi olarak kendi araç ve elemanlarımızla sigortalı ve sözleşmeli olarak sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

 

Sigortalı Evden Eve Nakliyat 

Nakliyat sektöründe güven ön plandadır. Müşterilerine güven verebilen firmalar kalıcı olmayı başarmaktadırlar. Bizler de müşterilerimizin eşyalarının tam zamanında ve güvenli olarak taşınmasını sağlamaktayız. Müşterilerimizi oluşabilecek bütün risklerden korumak adına Denizli sigortalı evden eve nakliyat yapmaktayız. Ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek eşyaların gerçek değerinden sigorta yapılmasını sağlamaktayız.

Denizli Evden eve nakliyat hizmetimizi işinde uzman bir ekip ile vermekte ve bütün ayrıntıların düşünüldüğü bir plan çerçevesinde taşınmanızı gerçekleştirmekteyiz. Şehir içinde olduğu gibi şehirler arası nakliyat sırasında da yeni model araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Araçlarımızın içlerini süngerle kaplayarak ekstra güvenlik önlemleri almaktayız. Müşterilerimizin eşyalarının zarar görmeden en kısa sürede taşınması için özel çözümler sunmaktayız.

3 Adet Yorum Var, Denizli Akgün Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Denizli Akgün Nakliyat   18-04-2019

Öncellikle Denizli Akgün Evden Eve Nakliyat firmanız vermiş olduğunuz hizmet, yaklaşımınız, temiz ve düzgün çalışmanızdan ötürü size çok teşekkür ederim. Rahatlıkla tanıdıklarıma önerebileceğim ve her şeyden çok memnun kaldığımı gönül rahatlığıyla söylüyorum. iyi çalışmalar.


Denizli Akgün Nakliyat   18-04-2019

Merhabalar , Denizli Akgün Evden Eve Nakliyat firmanız sağlıklı ve titiz bir şekilde hizmet veriyor. güvenilir personeller kibar ve çok anlayışlı karşıladılar çok memnun kaldım takdirimizi kazandılar. Gerçekten işini hakkıyla yapan bir firma gerek hizmetleri olsun bu işte profesyonel olduklarını söyleyebilirim. Tekrar emeğinize sağlık.


Denizli Akgün Nakliyat   11-07-2019

Akgün nakliyat ile 2 kez eşya taşıma hizmeti aldım. 2 hizmetimde de eşyalarımın sigortalanmasını yapıp taşındım. Sağ olsunlar sigortalık bir durum çıkartmadan sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde eşyalarımı yeni adreslerime teslim ettiler. Verilen hizmetler her keseye uygun ve kaliteli. Teşekkür ederim.