ofis taşıma
Denizli Akgün Nakliyat
Şehir Denizli
Yetkili
Telefon

0 258 251 18 18

0 535 374 96 37

Adres Saraylar Mah. 500/1 sokak Halil Sınmaz İşhanı Kat:2/40 Merkez/Denizli
Email akgunnakliyat@mail.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Denizli Akgün Nakliyat, Evden eve Nakliye sektöründe uzun senelerdir hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Halkımıza gerektiğinde yardımcı olabilmek için tüm imkanlarımızla sektörde hızla büyümekteyiz. Müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak yaptığımız işin ciddiyetinin farkındayız.Şehir içi ve şehirler arası taşınma işlemlerinize yardımcı olmak için ekipmanlarımız ve imkanlarımız hizmetinizdedir. Evden eve nakliyat sektöründe firmalar arasında aşırı rekabet oluşmaktadır. Bunun sonuncunda iş kalitesinin fiyata göre azalıp arttığı gösterilmiş gibi olsa da böle düşünmek yanlıştır. Önemli olan eşyaları zararsız bir şekilde teslim edilmesidir.Ancak hiçbir tecrübeye sahip olmayan amatör firmaların yaptığı nakliye sonrasın da mağdur olma olasılığı oldukça yüksektir.Evden eve nakliye işinin, işin ehli ve profesyonel çalışanlarla yapılması daha güvenli ve seri olacaktır.Akgün Nakliyat ailesi olarak kendi araç ve elemanlarımızla sigortalı ve sözleşmeli olarak sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

Denizli Şehir içi ve Şehirler Arası Nakliyat

Parça eşya taşımacılığı denince genellikle insanların aklına birkaç parça ev eşyası gelmektedir. Ancak bu durum sanıldığının aksine pek çok farklı nakliyat hizmetini tanımlamak için kullanılmaktadır. Yeni ev eşyalarının taşınması, bazı eski ev eşyalarının yeni eve taşınması, şehirler arası parça eşya nakliyatı ve az sayıdaki ofis eşyalarının taşınması da bu alanın içerisine girmektedir. Şirketimiz bu kadar farklı hizmeti aynı çatı altında toplamayı başarmıştır. Parça eşya taşımacılığı sırasında diğer nakliyatlarda ne kadar özen gösteriliyorsa aynı düzeyde özen gösterilmektedir. Firmamız her hizmetinde olduğu gibi bunda da sigorta yapmaktadır. Sigorta yapılan eşyaların tamamının maddi değeri koruma altına alınmaktadır. Bu sayede eşyalar zarar görse dahi müşterimiz maddi açıdan bir kayba uğramamaktadır.

3 Adet Yorum Var, Denizli Akgün Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Denizli Akgün Nakliyat   18-04-2019

Merhabalar, Denizli Akgün Nakliyat firmanız için benim için çok stresli olan evimin taşınma işlemi sırasındaki hizmetinizden ötürü sizlere çok teşekkür ederim. Emin olun beni inanılmaz şaşırtınız. Gerçekten işinin hakkını veriyorlar. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. İyi çalışmalar dilerim.


Denizli Akgün Nakliyat   18-04-2019

Denizli Akgün Nakliyat firmanız ile taşındım. çok çabuk temiz ve profesyonel iş yaptığınız için teşekkürler. Açıkçası mobilyalarımız için korkuyorduk ama çok temiz ve bir çizik bile olmadan evimize yerleştirdiniz. Yardım etmek istediğim halde hiç bir şeye dokunmamı istemediler işçiler. Yine taşınırsam yine tercihimsiniz. Herkese de memnunlukla tavsiye edebilirim. Saygılarla.


Denizli Akgün Nakliyat   11-07-2019

Firmanın vermiş olduğu hizmetlerden gayet memnun kalan birisi olarak söylüyorum ki, Denizli'de işini bu denli profesyonel bir şekilde yapan firmaya rastlamadım. Eşyalarımı taşımasalar yalan söylüyorsun dersiniz ama, bir nakliyat hizmeti ile hem samimiyet kurduk hem de eşyalarımın taşınmasını sağladık. Herkese öneririm.