ofis taşıma
Diyarbakır Çağdaş Nakliyat
Şehir Diyarbakır
Yetkili Şakir Bey
Telefon

0 412 251 33 28

0 535 374 96 37

Adres Peyas Mahallesi, Seker Apt, 473. Sk. No:22, 21070 Kayapınar/Diyarbakır
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Diyarbakır Çağdaş Nakliyat Şirketimiz taşımacılık hizmeti vermekte olan firmaların en popülerlerindendir. Firmamızın popüler olmasının sebebi, verdiği hizmetin kalitesi ve müşteri memnuniyetinin yüksek olmasıdır. Bu değişkenlerin yüksek olmasını sağlamak için firmamız doğru adımları doğru zamanlarda atmaktadır. Taşımacılık işlemleri gerçekleştirmeden ilk olarak eşyaların sayısına ve boyutuna uygun bir araç tahsis edilmektedir. Eşyaların yükleneceği konuma gelindiğinde ilk olarak eşyalar paketleme uzmanlarımız tarafından koruma altına alınmaktadır. Sonrasında ise bu eşyalara sigorta yapılmakta ve belgenin bir nüshası müşterilerimize verilmektedir. Profesyonel şoförlerimiz ve son model araçlarımızla hızlı ve güvenli bir şekilde istenilen noktaya varış sağlanmaktadır. Son olarak ise eşyalar eve kas gücüyle ya da asansörle aktarılmakta ve  Evden eve nakliyat tamamlanmaktadır.

3 Adet Yorum Var, Diyarbakır Çağdaş Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Diyarbakır Çağdaş Nakliyat   18-04-2019

Merhabalar, Diyarbakır Çağdaş Nakliyat firmanız ile taşındım. Çok memnun kaldım. İşini severek yapıyorlar. Eşyalarımı hasarsız bir şekilde teslim aldım. Sorunsuz ve hızlı şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Şiddetle herkese tavsiye ediyorum. Başarılarının devamı dilerim.


Diyarbakır Çağdaş Nakliyat   18-04-2019

Merhaba Diyarbakır'dan Ankara'ya Çağdaş Nakliyat firmanız ile taşındım. Çok yönlü, yetenekli ve çok kibar ekipleri var. Bu Firmanın sahibi ise inanılmaz, ellerinden gelen her şeyi yaptılar, hiç bir isteğimizi ikiletmediler. Çok teşekkür ederim, memnun kaldım. Başarılarının devamını dilerim.


Diyarbakır Çağdaş Nakliyat   11-07-2019

Kaliteli hizmetler alıp, eşyalarıma zarar gelmesin diye düşünüyorsanız sizin için en mantıklı tercih bu firma olacaktır. Profesyonellikleri ile sizleri memnun etmek için elinden geleni yapıyorlar. Saygılı ve dikkatli şekilde hareket ediyorlar. Ben beğendim, sizlere de tavsiye ederim.