ofis taşıma
Düzce Bilgin Nakliyat
Şehir Düzce
Yetkili Bilgin Bey
Telefon

0 541 570 18 54

0 535 374 96 37

Adres Karaca Mah. Akçakoca Yolu Üzeri Endütri Meslek Lisesi Yani No: 42/A Düzce
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Düzce Bilgin Nakliyat, ev nakliyatı esnasında yaşanacak stresi en aza indirerek evini taşıyacak kişilere şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetinde en kaliteli sunumu sağlamaya çalışmaktadır. Düzce’de bulunan merkez ofisimiz aracılığı ile Türkiye’nin her yerine gerçekleştirdiğimiz nakliyat hizmetimizden faydalana bilirsiniz. 2001 yılından bu yana Başta düzce olmak üzere evde eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında eşya paketleme , eşya yerleştirme ve sigortalı nakliyat hizmeti’de bulunmaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz tüm nakliyat işlemlerini yeni çıkan teknolojileri kullanarak oldukça titiz bir şekilde takip etmekteyiz. Bu sayede kendi iş kontrolümüzü çok rahat bir şekilde sağlayarak tüm müşterilerimizin sorularını da anında cevaplandıra bilmekteyiz. Takip sistemimizin düzenli olması sayesinde bizi seçen müşterilerimizin eşyalarının da güvenli bir şekilde taşınma işleminin gerçekleşmesini sağlamış oluyoruz. Düzce evden eve nakliyat ihtiyaçlarında bizi arayabilirsiniz.

2 Adet Yorum Var, Düzce Bilgin Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Düzce Bilgin Nakliyat   18-10-2019

Düzce Bilgin Nakliyattan hizmet alarak yeni evime taşınmış oldum. Kaliteli hizmetler alıp, eşyalarıma zarar gelmesin diye düşünüyorsanız sizin için en mantıklı tercih bu firma olacaktır. Profesyonellikleri ile sizleri memnun etmek için elinden geleni yapıyorlar. Saygılı ve dikkatli şekilde hareket ediyorlar. Güven konusunda beni mutlu ettikleri için sizlere teşekkür ediyorum.


Düzce Bilgin Nakliyat   24-10-2019

Düzce Bilgi Nakliyat Firmasını yeni keşfettim. Yıllar içinde bir çok nakliyat firmasıyla karşılaştım. Fakat işinde usta olmuş en iyi bir şekilde işini tamamlayan bir firma görmemiştim. Çalışma arkadaşların her biri profesyonel olarak bizlerle en iyi bir şekilde ilgilenmektedir. Sizlere teşekkürlerimi iletiyorum.