ofis taşıma
Düzce Öztürkler Nakliyat
Şehir Düzce
Yetkili
Telefon

0 380 526 26 82

0 380 526 26 82

Adres Karaca Mahallesi Sanat Sokak No 37/A Düzce/Merkez
Email info@ozturklernakliyat.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Şirketimiz uzun yıllardan beri çeşitli alanlarda nakliyat hizmeti vermekte olan bir kuruluştur. Firmamız Düzce şehrinde hizmet vermektedir. Öztürkler Nakliyat ismine sahip olan şirketimizin kurucuları, firmamız hizmet vermeye başlamadan önce çeşitli araştırmalar yapmışlar ve en doğru hizmet şeklini bulana kadar hizmet vermeye başlamamışlardır. Çeşitli denemeler sonucunda en doğru teknikler bulunmuş ve tecrübeli personeller ekibimize katılmıştır. Ekibimize katılan kişilerin de tecrübesiyle birlikte nakliyat hizmetlerimizin kalitesi hızlı bir şekilde artmaya başlamıştır. Bu artan kalitemize bağlı olarak şirketimiz şehir içi nakliyat ile yetinmeyip başka şehirlere bu hizmeti vermek için ekibini büyütmeye karar vermiştir.

Öztürkler Şehiriçi ve Şehirler Arası Nakliyat

Müşterilerimiz firmamızı sıklıkla parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde yararlanmak için ziyaret etmektedir. Şirketimizin kaliteli hizmet anlayışıyla hareket etmesi ve müşteri memnuniyetine önem vermesi bu sıklığı artırmaktadır. Nakliyat işlemlerimizin kaliteli bir şekilde gerçekleşmesini sağlayabilmek için firmamız, birçok yönden kendini geliştirmeye çalışmaktadır. Her geçen gün firmamıza daha yeni ve daha büyük araçlar katılmaktadır. Buna bağlı olarak da personel sayımız artırılmaktadır. Personel sayımızın artırılmasıyla birlikte aynı anda pek çok müşteriye hizmet verilmektedir. Bu hizmetlerin iyi bir şekilde verilebilmesi için personeller eğitilmekte ve testlerden geçirilmektedir. Bunun dışında müşteri hizmetlerimiz her gün geliştirilmeye çalışılmaktadır. Kaliteli hizmet verebilmek için varını yoğunu ortaya koyan firmamızdan parça eşya taşımacılığı hizmeti almak isteyen kişiler telefon numaramızdan bize ulaşabilmektedir.

3 Adet Yorum Var, Düzce Öztürkler Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Düzce Öztürkler Nakliyat   18-04-2019

Yeni evimize Düzceden Batman'a taşınmak için Düzce Öztürkler Nakliyat firmanız ile anlaştım. Bugüne kadar birçok kez taşındım. İlk defa bu kadar profesyonel bir hizmet aldım. Sözleşme aşamasından taşınma aşamasına kadar herşey süperdi. Ben ve eşim çok memnum kaldık , eşimin bardağı bile kırılmadı diyebilirim. Şiddetle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar.


Düzce Öztürkler Nakliyat   18-04-2019

Düzce Öztürkler Nakliyat ile makul bir fiyat üzerinden anlaşıp ev taşıdık. Son derece profesyonel, temiz ve problemsiz oldu, tek bir eşya bile çizilmedi. Cam eşyalardan kırılan hiçbir şey olmadı. Her şeyi çok güzel paketlediler, çalışanlar çok iyiydi. Tüm çevreme tavsiye edeceğim, her şey için teşekkürler.


Düzce Öztürkler Nakliyat   11-07-2019

Düzce'de her zaman gördüğümüz ve bildiğimiz nakliyat firmasıdır. Bende evimi taşıtırken bu firmadan destek aldım. Gayet profesyonel bir şekilde, eşyalarınızın güvenliğini maksimum seviyeye çıkartıp, yeni adresinize ulaştırıyorlar. Sorun yaşamadan atlattım. Çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.


ankara nakliyat