ofis taşıma
Edirne Nas Nakliyat
Şehir Edirne
Yetkili Hüseyin Bey
Telefon

0288 212 03 04

0288 212 03 04

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

2007 senesinde Kurulmuş olan Nas Nakliyat olarak firmamız Evden eve nakliyat hizmetini titizlik, eğitimli eleman kadrosu siz değerli müşterilerine nakliyat ve taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Nas Evden Eve Taşımacılık olarak mutluyuz çünkü güveninizi kazanıyoruz. Yıllardır kalite çizgisinden şaşmadan yoluna devam eden Nas Nakliyat Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla talep gören firmalar arasında yer almaktadır çünkü işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda , hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz. Nas Nakliyat olarak kaliteli ilkeli sunduğumuz hizmetlerden şaşmadan yoluna devam edecektir.

 

Edirne Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firma olarak genç ve dinamik personellerimiz ile birlikte profesyonel bir şekilde Edirne evden eve nakliyat hizmetleri veriyoruz. Firmamız sizlerin derdine dert olmamak için aldığı paranın hakkını veriyor ve Edirne evden eve nakliyat fiyatları konusunda da en iyi ve en uygun indirimleri yapmaktadır. Hemen bize ulaşın sizler de eşyalarınızı kaliteli hizmetler alarak taşıtmaya başlayın.

3 Adet Yorum Var, Edirne Nas Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Edirne Nas Nakliyat   11-07-2019

Asansörlü nakliyat araçları ile 15. kattaki eski evimden araca eşyalarımı taşıdılar. Sonrasında 13. kattaki yeni evime sorunsuz ve hızlı bir şekilde eşyalarımı taşıttım. Profesyonel bir şekilde hizmet verecek bir firma arıyorsanız hiç düşünmeden bu firmayı arayabilirsiniz.


Edirne Nas Nakliyat   18-10-2019

Edirne Nas Nakliyat Firmasından hizmet alarak yeni evimle buluşmuş oldum. Öncelikle Edirne Nakliyat firmasına ekibine her şey için teşekkürler. Eşyalarınızı güvenerek teslim edebilirsiniz. İşini severek yapıyorlar. Kaliteli, ayrıcalıklı hizmet isteyen arkadaşlar düşünmeden evlerini gönül rahatlığıyla taşıtsın. Ben bu firma üzerinden mutlu bir şekilde ayrıldım. Sizlerde iletişime geçebileceğiniz doğru adres.


Edirne Nas Nakliyat   24-10-2019

Edirne Nas Nakliyat yıllar içinde binlerce nakliyat gerçekleştirerek binlerce insan tanıyarak işini tamamlamayı başarmıştır. İşinde usta olmuş bu firma eşyaları tutma aşamasına kadar doğru bir şekilde işini tamamlıyor. İletişime geçtikten sonra kapınızı kısa bir sürece çalacaklardır. Ben evimi taşıdım sıra sizde.


ankara nakliyat