ofis taşıma
Edirne Trakya Nakliyat
Şehir Edirne
Yetkili Kemal Bey
Telefon

0 545 711 5771

0 545 711 5771

Adres S.S 78 Nolu Taşıyıcılar Kooperatifi Küçük Sanayi Sitesi Edirne
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Trakya Nakliyat, 2007 yılında Edirne ‘da kurulmuş, Edirne evden eve nakliye ve Taşımacılık ve lojistik sektöründe hizmet veren nakliyat firmalarından biridir, , Biz Edirne evden eve nakliye olarak tüm Türkiye’ye nakliye hizmetleri vermekteyiz, Kış şartların nedeniyle Kampanyalı fiyatlarımız başladı kampanyamızdan yararlana bilmeniz için erken randevun alın, Edirne Evden Eve Trakya Nakliyat Firmamız dan bahar kampanyası başladı fiyatlarımızdan yararlanmak için bizi arayınız,Biz Trakya Nakliyat Olarak bir firmayız ve sektörün en yıldızların da biriyiz Edirne ilin,de defa asansörlü evden eve nakliyat hizmeti veren firmalardan biriyiz sizde asansörlü nakliyat teklifi isteyin sizin,de eşyalarınız kırılmadan taşınsın, Trakya Edirne asansörlü Evden Eve Nakliyat Firmamızı artık bütün taşımacılık hizmetini asansörlü olarak vermektedir.

 

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için firmamız profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Müşterilerimizin eşyalarının taşınması sırasında en ufak bir zarar görmesi halinde bunun sigorta şirketi tarafından karşılanması için Edirne sigortalı evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktayız. Eksper arkadaşlarımız ayrıca sizlere en uygun olacak fiyatı da belirlemektedirler.

Sigorta konusunun önemli olduğunu düşünüyor ve Edirne eşya depolama hizmetimizin de sigorta kapsamında olmasını sağlıyoruz. Çeşitli nedenler ile bir süreliğine kullanmadığınız eşyalarınız depolarımızda güvenli bir şekilde istediğiniz süre boyunca kalmaktadır. Paketleme ve ambalajlama desteği vererek eşyaların koruma düzeyini arttırmaktayız.

 

 

3 Adet Yorum Var, Edirne Trakya Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Edirne Trakya Nakliyat   12-04-2019

Edirne Trakya Nakliyat gerçekten de alanında uzman personellere sahip bir firma oldukça güler yüzlü olmaları da taşınma esnasında beni rahatlattı . Yetkili Kemal Bey ile anlaştığım gün ve saatte geldiler bu konuda gerçekten de başarılılar Edirne Trakya Nakliyat eşyalarıma çok güzel hassasiyet göstererek hizmet sağladılar. Edirne Trakya Nakliyat işlerinde ehli bir firma sizde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz ve memnun olabilirsiniz.


Edirne Trakya Nakliyat   12-04-2019

İşim nedeniyle farklı bir ilçeye taşınmam gerekiyordu ve firma arayışındaydım arkadaşımın önerisiyle Edirne Trakya Nakliyat firmasını tercih ettim ve memnun kaldım. Eşyalarımı kendi eşyaları gibi benimseyip hasar almadan taşıdılar . Edirne Trakya Nakliyat eşyalarımı olası hasar alırsa diye güzelce paketleme ve ambalajlama uygulayıp sigorta yaptılar. Sizde hassasiyet ve güvenle eşyalarınızı taşımak istiyorsanız Edirne Trakya Nakliyat firmasını seçin ve memnun kalın . İşlerindeki başarıları için tebrik ederim ve rahat bir taşınma için çok teşekkür ederim.


Edirne Trakya Nakliyat   11-07-2019

Eşyalarımın demontaj ve montajını yapıp profesyonel bir şekilde hareket etmeleriyle gönlümü feth eden firmadır. Personelleri işini hızlı, temiz ve güvenli bir şekilde yapıyorlar. Onlara teşekkür etmektende ve kolaylıklar dilemekten başka bişey yapamam. Çok sağ olun.


ankara nakliyat