ofis taşıma
Edirne Yağmur Nakliyat
Şehir Edirne
Yetkili
Telefon

0 284 214 42 12

0 284 214 42 12

Adres Medrese ali bey mah, Kapılı Sokak, Gül Apt. kat 1 no 1, Merkez/Edirne
Email info@edirneyagmurnakliyat.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Edirne Yağmur Nakliyat Şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetleri alınırken hizmet alınacak olan firmanın kalitesine özen gösterilmelidir. Şirketin kalitesinin yüksek olduğunu anlamanın en kolay yolu referanslarıdır. Başarılı bir şekilde hizmet veren firmaların referansları hem fazla sayıda hem de çoğunlukla olumludur. Referanslar dışında firmanın müşteri ile olan ilişkisi de önemlidir. Eğer müşteri ilişkileri iyi olmayan firma ile çalışılırsa iletişim kopuklukları yüzünden farklı sorunlarla karşılaşılabilir. Bunun dışında şehir içi nakliyat hizmeti alınacak olan firmanın filosuna ve ekibine de göz gezdirilmelidir. Kaliteli araçlara ve deneyimli personellere sahip olan şirketlerden yardım alınması tavsiye edilmektedir. Bu şirketlerden biri olan firmamız tüm bu özelliklere sahiptir ve uzun yıllardır kaliteli nakliyat hizmeti vermektedir. Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

3 Adet Yorum Var, Edirne Yağmur Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Edirne Yağmur Nakliyat   12-04-2019

Edirne Yağmur Nakliyat ile ofisimi taşımaları için anlaştım ve gerçekten de memnun kaldım hiçbir eşyam da hasar yoktu. Eşyalarıma dikkatli ve özenle hizmet veriyorlar sizlerde eşyalar konusunda hassasanız size gözüm kapalı olarak Edirne Yağmur Nakliyat firmasını öneriyorum . Zamanlama , işlerine hakimlik konusunda çok başarılı bir firmadır . Sizde eşyalarınız için güvenli taşıma için Edirne Yağmur Nakliyatı tercih ederek rahat taşınma gerçekleştirebilirsiniz.


Edirne Yağmur Nakliyat   12-04-2019

Firma olarak ve çalışanları güler yüzlü ve profesyonel olmasının yanında işlerinde hem dakik hemde dikkatliler .Eşyalarım için uygun araç seçimi eşyalarımın güvenliği için en uygun paketleme ürünleri kullanmaları gerçekten de müthiş birşey. Edirne Yağmur Nakliyat firmasına ve personellerine tekrar teşekkür ediyorum. Sizlerde güvenli ve rahat nefes alarak hizmet almak için edirne yağmur nakliyat firmasını tercih edin.


Edirne Yağmur Nakliyat   11-07-2019

Valla firma işini gayet güzel şekilde yapıyor arkadaş. Tamam ilk başlarda ön yargım vardı kabul ama, sonrasında personelleri ile yok paketleme ve ambalajlamalar yok asansörlü nakliyat araçları işin içine girince. Dedim tamam rahatız. Sağ olsunlar firma yetkilisi personelleri gayet samimi ve sorunsuz bir şekilde süreci tamamlattı. Teşekkür ederim ahali.


ankara nakliyat