ofis taşıma
Elazığ Atçıoğlu Nakliyat
Şehir Elazığ
Yetkili Atakan Bey
Telefon

0506 252 11 23

0506 252 11 23

Adres Ataşehir Mahallesi, 23040 Elâzığ Merkez/Elazığ
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

2001 yılından beri Asansörlü Taşımacılık Sistemlerini Elazığ ‘da ilk uygulayan firma olmanın gurur ve sorumluluğu ile Asansörlü Nakliyat Araçları sayesinde eşyalarınızı hızlı ve güvenli taşıma imkanı sunmaktayız.
Teleskobik, otomatik ve hidrolik asansörlerimiz ile 15. kata kadar hizmet vermekteyiz.

Mükemmelliyeti Seven Profesyonellerin Markası“ATÇIOĞLU ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIKTA UZMAN KURULUŞ…

Ulaştırma Bakanlığından Onaylı K3 YETKİ BELGELİ
Uzman Kadro Kapalı Çelik Kasa Araçlarla HİZMETİNİZDEYİZ.

Asansörlü Taşımacılık Sistemlerini Elazığ ‘da ilk uygulayan firma olmanın gurur ve sorumluluğu ile Asansörlü Nakliyat Araçları sayesinde eşyalarınızı hızlı ve güvenli taşıma imkanı sunmaktayız.

 

Sigortalı Evden Eve Nakliyat 

Taşınma sürecini kısaltmak ve eşyaların zarar görmeden taşınması için işinde uzman bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Üst düzeyde koruma önlemleri almakla yetinmemekte Elazığ sigortalı evden eve nakliyat yaparak müşterilerimizin içlerinin rahat etmesini sağlamaktayız. Sigortalı olarak hizmet vermemizin bir nedeni de bizler bütün güvenlik önlemlerini alıyor olsak da bizim dışımızda nedenler ile taşınma sırasında eşyaların zarar görme riskinin olmasıdır.

Köklü bir nakliyat firması olarak kazandığımız tecrübe ile Elazığ kurumsal nakliyat hizmeti de vermekteyiz. Geniş ekibimiz ve yeni araç filomuz ile kurumların nakliyat ihtiyacına cevap vermekteyiz. Ofis ve fabrika taşınması gibi özel uzmanlık isteyen hizmetleri de bu konuda deneyimli ekibimiz ile vermekteyiz.

3 Adet Yorum Var, Elazığ Atçıoğlu Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Elazığ Atçıoğlu Nakliyat   12-04-2019

Firma olarak uzman olmaları yanında müşterilerinin düşüncelerine de önem vermektedirler. Atakan Bey ile anlaştığımız gün de tam zamanında kapıdaydılar. Personelleri gerçekten samimi ve hızlılar eşyalara fazlasıyla önem göstererek hizmet sağladılar. Elazığ Atçıoğlu Nakliyat size özel ve uygun hizmet vermeleri size rahat nefes aldırıyor ve ben gerçekten de sanki her gün taşınıyormuşum gibi rahat bir hizmet aldığım için mutluyum ve gene taşınma hizmeti almam gerekirse gözüm kapalı tercih edeceğim sizlere şiddetle tavsiye ederim hizmet almanızı.


Elazığ Atçıoğlu Nakliyat   12-04-2019

Firma olarak da ve çalışanları olarak da güler yüzlü samimiler. Anlaşılan gün ve saatte gelerek eşyalarım için kaliteli paketleme ürünleri kullanarak olası olumsuzluk için sigorta işlemi uyguladılar. İşlerinde hızlı olmaları yanında aşırı dikkatle hizmet veriyorlar. Size memnun kalacağınızı gönül rahatlığı ile söyleyebilirim çünkü ben çok memnun kaldım.


Elazığ Atçıoğlu Nakliyat   11-07-2019

Firma ısrarla memnuniyetinizi sağlamak için elinden geleni yapıyor. Profesyonel bir firma diyebilirim. Her keseye uygun bir şekilde hizmet veriyorlar ve eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyorlar. Personelleri de gayet alakalı bir şekilde hareket ediyor ve eşyalarınızı taşıyorlar.


ankara nakliyat