ofis taşıma
Elazığ Hazar Dağı Nakliyat
Şehir Elazığ
Yetkili
Telefon

0 424 238 58 18

0 424 238 58 18

Adres Kültür Mahallesi Vali Fahribey Caddesi No:94/A Merkez/ELAZIĞ
Email info@hazardagievdenevetasima.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Sizde bu şehir içerisinde yer almak ve hayatınıza yenilikler getirmek istiyorsanız Elazığ evden eve nakliyat firmamızın hizmetlerinden faydalanarak ilk adımı atabilirsiniz. İşiniz gereğince, atamalarda ya da daha yaşanabilir bir ortam aradığınızda koşulsuz bir biçimde güvenebileceğiniz firmamız bir telefon kadar yakınınızdadır. Yaşam alanlarınızı değiştirme gereği duyduğunuzda sizi yeni yuvanıza güvenilir bir biçimde taşıyacak olan Elazığ Hazar Dağı evden eve nakliyat firması sayesinde beklediğiniz kaliteli ve sorunsuz hizmeti kolaylıkla elde edebilirsiniz. Güvenliği ve emniyeti kendisine ilke edinerek bu alanda hizmet sunan Elazığ Hazar Dağı nakliyat sayesinde eşyalarınız emin ellerde.

Elazığ Ev Taşıma  / Şehirlerarası Nakliyat

Günümüzde insanlar pek çok farklı sebepten dolayı evlerini değiştirmektedir. Bu sebeplerin başında daha iyi yaşam koşullarına sahip olan konumda yaşama şansı bulmak yer almaktadır. Kaliteli yaşam için bulundukları evden başka bir eve taşınan vatandaşlarımızın ev taşıma hizmetleri alması gerekmektedir. Bu hizmetler kişilerin eski evlerindeki eşyalarının yeni eve hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasına olanak sağlamaktadır. Şirketimiz yıllardır ev taşıma hizmeti vermekte ve müşterilerinin evlerini hızlıca taşımalarına vesile olmaktadır. Firmamızın çalışanları bu hizmeti verirken mümkün olduğunca az hata yapmaya çalışmaktadır. Buna bağlı olarak nakliyat sırasında herhangi bir sorun çıkma ihtimali azalmaktadır. Bu durum da neredeyse tüm nakliyat işlemlerimizin başarılı bir şekilde tamamlanmasına ve müşterilerimizin bizden memnun olup başkalarına önermesine yol açmaktadır.

6 Adet Yorum Var, Elazığ Hazar Dağı Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Elazığ Hazar Dağı Nakliyat   12-04-2019

Eşimin işi dolasıyla başka şehre taşınmamız gerektiği için güvenli ve işinde başarılı firma arayışına girmiştik bir tanıdığımız sayesinde Elazığ Hazar Dağı Nakliyat firmasını seçtik ve memnun kaldık. Bir bayan olarak eşyalarım konusunda fazla hassas olmamdan dolayı tereddütlüydüm ama firma olarak gerçekten beni şaşırttılar eşyalarım sapasağlam yeni evime ulaştı. Çok teşekkür ederim sizde güvenli ve profesyonel hizmet için elazığ hazar dağı firmasını seçin.


Elazığ Hazar Dağı Nakliyat   12-04-2019

Tayinimin den dolayı taşınmam gerektiği için en güvenli ve profesyonel hizmet veren firma arıyordum ve sonunda elazığ hazar dağı firmasında karar kıldım iyikide kılmışım . Hiçbir eşyamda hasar yoktu ve kısa sürede taşıma işlemi gerçekleştirilip istediğim şekilde tamamladılar. Firma olarak müşterilerinin memnuniyetini düşüncesine önem vererek hizmet sağlıyorlar . Sizlere kesinlikle tavsiye ediyorum.


Elazığ Hazar Dağı Nakliyat   11-07-2019

Firma üstün kalitesi ile birlikte sizlere hizmet vermek için elinden geleni yapıyor. Çeşitli taşımacılık sistemleri ve uygulamış oldukları paketleme işlemleri ile eşyalarınızın güvenliği konusunda içiniz rahat oluyor. Firma ve personellerine vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.


Elazığ Hazar Dağı Nakliyat   25-06-2020

Kesinlikle bulaşmayın paranızı çöpe atın daha iyi. Resimlerdeki gibi kırmızı pıtpıt ile eşyalarınız sarılmiyor eşyalar ya çizik ya kırık. Şeffaf ince pıtpıt ile sarılmışlardi parayı alana kadar güler yüzlü. Sonra sizinle muhattap olmaz telefonunu bile başkası açar.piyasaya gore cok pahali. Ne sigorta ne poliçe ne fatura hiç birşey yok vergi kaçırmanın haddi hesabı yok. Maliyeye de şikayet edeceğim . Gideceğiniz yer büyük bi sehirse oradan nakliyatçı bulun. Polisi tehdit etmeğe kadar ileri gedecek insan. Fotoğrafları internetten kopyalamışlar hiç bi resimdeki kırmızı pıtpıt ya da silindir mukavva koliler yok. Iyi yorumları da kendileri yazmistir benim canim yandi siz de dikkat edin.tam bir elazığlı esnaf uzak durun


Elazığ Hazar Dağı Nakliyat   19-07-2020

Boyle rezil kepaze bi firma daha olamaz. Bu yorumlari hep tanidiklarina yaptiriyor. Kesinlikle inanmayin dolandirici bunlar. Butun esyalarim mahvoldu incecik strece sarip bulduklari tira gelisiguzel atmislar


Elazığ Hazar Dağı Nakliyat   19-07-2020

Boyle rezi boyle kepaze bi firna gormedim. Esyalarimi mahvettiler kesinlikle uzak durun. İncecik strece sardilar sozlerinde durmuyirlar. Allah kahretsin bunlari. İyi yorumlar hep akrabasi inanmayin


ankara nakliyat