ofis taşıma
Erzincan Profesyonel Nakliyat
Şehir Erzincan
Yetkili Bilal Bey
Telefon

0537 688 84 04

0 535 374 96 37

Adres İnönü Mahallesi, Vali Recep Yazıcıoğlu Cd. No:69 Merkez / ERZİNCAN
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Erzincan Profesyonel Evden Eve Nakliyat olarak Erzincan’da Nakliye hizmetleri vermekteyiz. Erzincan Evden Eve Nakliyatta, Erzincan Kurumsal Nakliyatta, Erzincan Parsiyel Nakliyatta sizlere özel fırsatlar sunuyoruz. Öncelikle kaliteyi uygun fiyata sunduğumuzu belirtmek istiyoruz. Misyonumuz gereği eşyalarınızı emanetimiz olarak görüyor size özel ulusal sigorta firmaları üzerinden sigortalı nakliyat ile hizmet veriyoruz. Eşyalarınızın olası zarar görmesini engelleme adına eşyalarınızı profesyonel olarak ambalajlama ve paketleme işlemini itana ile yaptığımıza dikkat çekiyoruz. Asansörlü Nakliye sayesinde eşyalarınızı hızlı ve güvenli taşımasını yapıyoruz. T.C. Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı onaylı K3 Tescil Belgesine sahip firma olma ayrıcalığıyla Erzincan Profesyonel Evden Eve Nakliyat olarak alanında deneyimli personelimiz ile son model araçlarımızla sizlere hizmet veriyoruz. Erzincan’ın tüm ilçelerine hizmet veren firmamız Erzincan’dan Türkiye’nin her iline, Türkiye’nin her ilinden Erzincan’a nakliye taşımacılığı hizmetimiz vardır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat 

Evini taşıması gereken kişilerin yaşadıkları stresi ortadan kaldırmak amacıyla işinde uzman bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Erzincan Sigortalı evden eve nakliyat yaparak müşterilerimizin eşyalarını maksimum koruma altına almaktayız. Ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekte ve gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktayız. Eşyaların zarar görmemesi için eğitimli bir ekip ile paketleme ve ambalajlama yapmaktayız.

Müşterilerimizin eşyalarının taşınma maliyetini düşürmek adına Erzincan parça eşya taşımacılığı hizmetimiz ile çözüm sunmaktayız. Bu hizmetimizde iki farklı kişinin eşyaları aynı yöne gideceğinde tek araca yüklenmekte ve bu şekilde maliyet neredeyse yarı yarıya düşmektedir. Parça eşya taşımacılığı konusunda uzman olan ekibimiz araçlara eşyaları düzgün bir şekilde yerleştirmektedir.

5 Adet Yorum Var, Erzincan Profesyonel Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Erzincan Profesyonel Nakliyat   12-04-2019

Çocuklarımın okulları için bulunduğum ilçeden merkeze taşınmak için hızlı ve hassas hizmet veren firma arıyordum. Erzincan Profesyonel Nakliyat aralarında en iyisi diye düşünerek seçmiştim ve gerçekten de öyle . Mutfak ve çocuklarımın eşyaları en hassas olduğum konu ama sağolsun personeller aşırı dikkatle hizmet verdikleri için içim rahatladı.Firma olarak gerçekten aldığı paranın hakkını vermekte. Güvenli ve profesyonel hizmet için teşekkür ederim Bilal Bey.


Erzincan Profesyonel Nakliyat   12-04-2019

İşim nedeniyle daha büyük ofise geçmeye karar verdiğim için uygun fiyatlı ve güvenli hizmet sağlayan firma arıyordum arkadaşlarım tavsiyesi üzere erzincan profesyonel nakliyat firması ile görüşerek istediğim gün ve zamanda anlaştık. Taşınma günü tam zamanında gelerek benim düşünce ve istediğime göre hizmet vermeleri beni gerçekten rahatlattı. İşinde gerçekten başarılı bir firma ve sorunsuz taşınma işlemi yaşattılar. Sizlerde en iyisinde cazip fiyatla hizmet için rahatlıkla tavsiye ederim.


Erzincan Profesyonel Nakliyat   12-07-2019

Profesyonel oldukları gibi işlerini de gayet makul fiyatlara yapıyorlar. Firmanın şehir içi nakliyat hizmetlerinden faydalanarak yeni evime taşındım. Personelleri ve paketleme ve ambalajlama işlemleri ile kalite kokan bir süreç yaşadım. Verilen hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.


Erzincan Profesyonel Nakliyat   18-10-2019

Erzincan Profesyonel Nakliyat firmasıyla eşyalarım yeni evine kavuştu. Firma üstün kalitesi ile birlikte sizlere hizmet vermek için elinden geleni yapıyor. Çeşitli taşımacılık sistemleri ve uygulamış oldukları paketleme işlemleri ile eşyalarınızın güvenliği konusunda içiniz rahat oluyor. Ben bu firmaya güvenerek eşyalarım zarar görmeden elime ulaştılar. Sizlere işinizi yaptığınız sürece korsan nakliyatlara iş yok.


Erzincan Profesyonel Nakliyat   24-10-2019

Erzincan Profesyonel Nakliyat Firmasında hizmet alarak memnun kalmış insanlardan biriyim. İşini olağan üstü çalışmalarla yeni evinize ulaştırmayı biliyor bu firma. Ben bu sektör üzerinden mutlu ayrılarak teşekkürlerimi iletiyorum. Sizler var olduğunuz sürece bu firmaya güvenim sonsuz kalacaktır.