ofis taşıma
Erzincan Uzmanlar Nakliyat
Şehir Erzincan
Yetkili Musabey
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres İnönü Mahallesi İzzetpaşa Caddesi No:12/6 Merkez/Erzincan
Email uzmanlardestek@gmail.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Erzincan uzmanlar nakliyat firmaları arasında kendini kanıtlamaya çalışan ve bu konuda diğer nakliyat firmalarını geride bırakmayı hedef haline getirmiş bir şirketiz. Hakkımızda ne söylenirse söylensin bizler öyle bir ekibiz ki Erzincan evden eve nakliyat hususunu herkesten daha iyi araştırıp geliştirerek uygulamaktayız. Her zaman değişikliğe uğrayan araç taşıma sistemleri ve bu sistemlerin araçlara uygulanıyor oluşu ile değişen araç kullanım prensiplerini öğrenmek adına kurslara katılım göstermekteyiz.

Erzincan Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat denince genellikle insanların aklına ev taşımacılığı gelmektedir. Ancak bu hizmeti alanlar sadece kişiler değildir. Birçok önemli kurum ve özel şirket, daha iyi konuma sahip olduğu için yeni iş merkezlerine taşınmaktadır. Şehirler arası nakliyat hizmeti sayesinde ofis eşyalarını taşıtmak isteyen kişiler genellikle firmamızdan yararlanmaktadır. Firmamızın en çok tercih edilen nakliyat firması olmasının sebebi işine gösterdiği özendir. Şirketimiz taşınacak olan ofis eşyalarının zarar görmemesi için pek çok yöntem uygulamaktadır. İlk olarak eşyaların listesi oluşturulmakta ve maddi değeri belirlenmektedir. Ardından nakliyat hizmeti ücreti kurumla birlikte belirlenmektedir. Nakliyat günü geldiğinde şirket çalışanlarımız belirlenen saatte belirlenen noktada olmaktadır. Paketleme, sigortalama ve yükleme işlemleri doğru bir şekilde gerçekleştirilmekte ve asansör yardımıyla eşyalar yeni iş merkezine aktarılmaktadır.

3 Adet Yorum Var, Erzincan Uzmanlar Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Erzincan Uzmanlar Nakliyat   12-04-2019

İşim dolayısıyla çok sık taşınmak zorunda kalıyorum. Birçok evden eve nakliyat firmasından hizmet aldım. Fakat Erzincan Uzmanlar Nakliyat aralarında en kaliteli ve profesyonel firma. Eşyalarım benim kıymetlilerimdir. Erzincan Uzmanlar Nakliyat ile aldığım hizmetten son derece memnun kaldım. Eşyalarım hiçbir sıkıntı olmadan tam planlandığı zamanda taşındı ve değişen sadece mahallem oldu eşyalarım ve ev düzenim aynı olarak devam ediyorum . Çok teşekkürler Erzincan Uzmanlar Nakliyat.


Erzincan Uzmanlar Nakliyat   12-04-2019

Firma olarak hemde çalışanları olarak işlerinde profesyonel ve hızlılar . Aldığım hizmetten gerçekten de çok memnun kaldım ve eğer tekrar taşınma işim olursa arayacağım tek firma. Çocuklarımın okulu nedeniyle taşınmamız gerektiği için sağlıklı ve hassas firma arıyordum ve karşıma erzincan uzmanlar nakliyat çıktı ve tüm yüklerimizi aldılar. Sizde rahat taşınma işlemi için erzincan uzmanlar nakliyat firması ile kesinlikle iletişim kurun.


Erzincan Uzmanlar Nakliyat   12-07-2019

Erzincan'dan Kayseri'ye taşınma sürecimde bana profesyonel bir şekilde hizmet vermeyi başaran Uzmanlar nakliyat ile sorunsuz bir şekilde eşyalarımı taşıdım. Firma işini layığıyla yaparak sizleri memnun edebiliyor. Her firma bu tarzda hareket edemez. Teşekkürler.


ankara nakliyat