ofis taşıma
Erzurum Adem Nakliyat
Şehir Erzurum
Yetkili Tunç Bey
Telefon

0537 851 40 50

0 535 374 96 37

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Yoğun bir iş temposunda çalışıyor olabilirsiniz. Yoğun iş yaşantınız içinde ani bir şekilde taşınmanız gerekebilir. Taşıma işiniz için oldukça kısıtlı bir sürenizin bulunmasının yanında eşyalarınıza zarar gelmemesi ihtimalinden korkuyor olabilirsiniz. Nakliyat ile ilgili olumsuz tüm düşünceleri kafanızdan atın. Sizin için oldukça profesyonel bir şekilde hizmet verecek olan nakliyat firmamız sunmuş olduğu asansörlü nakliyat hizmeti ile oldukça hızlı bir şekilde taşınma işinizin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Taşınma işleri genel olarak gün içinde yayılmaktadır. Ancak asansörlü nakliyat hizmetimiz ile taşınma işiniz birkaç saat içinde yapılacaktır. Eşyalarınız için gerekli olan tüm tedbirleri aldıktan sonra nakliye işe başlayacak olan ekip arkadaşlarımız işlerinde oldukça tecrübe sahibi olarak bulunmaktadır. Hangi eşyanın nasıl taşınması gerektiği ile alakalı gerekli tecrübeye sahip olan ekibimiz sayesinde gereksiz sorunlardan uzak bir şekilde nakliye hizmeti alabilmesi mümkündür. Hiçbir sorun ile muhatap olmadan asansörlü nakliyat hizmetimiz ile hızlı ve rahat bir şekilde taşınabilmek için tek yapmanız gereken mevcut numaralardan bizimle iletişime geçmek olacaktır. Nakliyat firmaları arasından kendimizi üstün kalite hizmetlerimiz ile soyutlamaya devam ediyoruz. Erzurum Adem Nakliyat firmamız sizlere Erzurum şehir içi nakliyat ve Erzurum şehirler arası nakliyat sektörlerinde profesyonel bir şekilde hizmetler verebilen, kalitenin nasıl sağlanacağını iyi bilen köklü firmalardandır. Tüm Erzurum evden eve nakliyat talepleriniz için hemen bize ulaşın.

 

2 Adet Yorum Var, Erzurum Adem Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Erzurum Adem Nakliyat   04-11-2019

Adem Nakliyat ile eşyalarımı sorunsuz bir şekilde taşıdık. Personelleri ilgili ve modern düşünce sahibi insanlar. Bilgilendirme yapan bir firma. Eşyalarım da bir hasar da meydana gelmedi. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Benim çok memnun kaldığım bir firma oldu. Herkese teşekkürler.


Erzurum Adem Nakliyat   08-09-2020

İğrenç bir firma rezil oldu benim eşyaların Erzurum'dan konya ya tır ile gondrdi eşyalarımı tırın şehre girişi yasakmış adamlar o kadar umursamıyor ki abi senin esyan git tıra giriş izni al diyir gittim trafiğe tır için şehre giriş dilekçesi yazıp izin aldım evimin olduğu yere tır girnedi eşyaları başka bir arabaya naklettirdim onun için hamal ve araba ücreti ödedim insanlara sonra Konya'da evime eşyayı sokan adamlar buz dolabı çamaşır bulaşık kurmadan gittiler birde extra ücret dediler eğer rezil olmak isterseniz bu firmayı kullanım eşyanız şehirler arası rezil olsun bu firma pişmanlıktır