ofis taşıma
Erzurum Has Dadaşlar Nakliyat
Şehir Erzurum
Yetkili Cafer Bey
Telefon

0533 046 38 45

0 535 374 96 37

Adres Yeni Nakliyeciler Sit. Organize San. Zemin kat. No:/8 Aziziye / Erzurum
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

HAS DADAŞLAR Evden Eve Asansörlü Taşımacılık. Erzurum’dan faaliyet yürüten bir kuruluştur. ‘Taşımacılıktaki başarı güven ve anlayıştan doğar’ sloganı ile yola çıktık. Doğru ve dürüst iletişim, güvenin ve uzun yıllar birlikte çalışmanın temelini oluşturmuştur. Şirketimizin amacı; uzman olduğu daldaki Evden Eve Taşımacılık hizmetini zamanında ve istenilen kalitede sağlamaktır.
Sorumluluklarımızın bilincinde sözümüzü tutuyor, vaatlerimizi yerine getirmeye devam ediyoruz. Müşterilerimize kendimize davranılmasını istediğimiz gibi davranıyoruz.

Bizce doğru iletişim, çözüm bulmaya giden yoldur.

HAS DADAŞLAR Evden Eve Asansörlü Taşmacılık.
Asansör Kiralama Araç Kiralama Asansörlu ve Kapalı Araçaçları sektöründe faaliyet göstermektedir.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat 

Nakliyat hizmetinde kaliteyi yükseltmeye devam eden firmamız müşterileri için güvenliği ön planda tutmaktadır. Erzurum Sigortalı evden eve nakliyat yaparak güvenlik önlemlerini arttırmaktayız. Gerçek değerinden sigortala yapılan eşyalarınızın hasar görmesi halinde bunun sigorta şirketi tarafından karşılanması ile sıkıntı yaşamanızın önüne geçmekteyiz. Sigorta bütün taşınma süreci boyunca devam etmektedir.

Erzurum Şehir içi nakliyat yapmaya uygun yeni model araçlarımız ve geniş ekibimiz ile müşterilerimizin zaman kaybı yaşamadan taşınmaları için hizmet vermekteyiz. Planlı bir şekilde taşınmanızı gerçekleştirmekte yetkili personelimiz ile bütün süreci denetlemekteyiz. Kesintisiz olarak hizmet vermekte ve en uygun zamanda taşınabilmenizi sağlamaktayız. Eşyalarınızı özel teknikler ile paketleme yaparak koruma altına almaktayız.

3 Adet Yorum Var, Erzurum Has Dadaşlar Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Erzurum Has Dadaşlar Nakliyat   12-04-2019

Erzurum Has Dadaşlar Nakliyat ile evden eve taşıma hizmeti aldık.Yeni evli olarak evimizi değiştirmek zorunda kaldık. Bütün eşyalarımız yeni olduğundan zedelenecek diye çok korktuk. Fakat Erzurum Has Dadaşlar Nakliyat ekibi gerçekten işinde uzman. Son derece dikkatle eşyalarımız paketlendi ve yeni evimize kurulum yapıldı. Yeniden evlenmiş gibi hissettik. Teşekkür ederiz bu güzel hizmetiniz için. Sizlerde gönül rahatlığı ile Erzurum Has Dadaşlar Nakliyat ile hizmet alabilirsiniz.


Erzurum Has Dadaşlar Nakliyat   12-04-2019

İlk kez tercih ettiğim için tereddütlüydüm Erzurum Has Dadaşlar Nakliyat ama gerçekten çok memnun kaldım . Daha önceler çok taşınma firmasından hizmet aldım ama en rahat ve sağlıklı olanı Erzurum Has Dadaşlar Nakliyat ile hizmet alışımdı. Sizlerde rahat taşınma hizmeti için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Erzurum Has Dadaşlar Nakliyat firma olarak ve çalışanlar olarak hem samimi hemde uzmanlar.Çok teşekkürler bu güzel hizmet için.


Erzurum Has Dadaşlar Nakliyat   12-07-2019

Erzurum içi nakliyat hizmetlerini verirken çok gördüğüm firmadır. Firma ile bende nakliyat hizmeti aldım. Personelleri gayet ilgili ve profesyonel bir şekilde hareket ediyorlar. Eşyalarınızın sorunsuz taşınmasında büyük etkileri olan firma. Teşekkür ederiz tüm hizmetler için.