ofis taşıma
Erzurum Kozan Evden Eve Nakliyat
Şehir Erzurum
Yetkili Kenan Bey
Telefon

0532 169 02 15

0532 169 02 15

Adres Vaniefendi Mahallesi Yakutiye/ERZURUM
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Erzurum Kozan Nakliyat yılların vermiş olduğu deneyim ile siz müşterilerimizin eşyalarını evden eve profesyonel olarak taşımaktadır. İşletmemiz profesyonel 2. Kattan 21. Kata kadar Asansörlü Evden Eve Nakliye Hizmeti veren Erzurum’da tescilli sayılı firmalardan birisidir. Bizler müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Ev Eşyalarınızı özenle taşıyor, paketleme ve montaj işini ücretsiz yapıyoruz. Asansörlerimiz sayesinde eşyalarınızı hızlı ve güvenli yeni yuvalarınıza taşıyoruz.

Erzurum Evden Eve Taşımacılık, Erzurum Asansörlü Evden Eve Taşımacılık, Erzurum Şehirlerarası Evden Eve Nakliye, Erzurum Asansörlü Parça Eşya Nakliyede başarılı çözümler süren firmamız kendi ekibi ile güler yüzlü hizmet vermekteyiz.

 

Erzurum Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Firmamız üstün kalite hizmetler sunmaya tüm hızıyla devam ederken, Erzurum evden eve nakliyat alanında da üstün kalite hizmetlerini vermektedir.Tabii ki de her geçen gün kendimizi geliştirmekten vazgeçmiyor, bunlar için ne gerekliyse elimizden geleni yapıyoruz. Yeni nesil taşımacılık sistemleri asansörlü nakliyat araçları gibi, paketleme ve ambalajlama işlemi gibi, özel araç seçimi gibi imkanlarımız ile eşyalarınızın yeni adresinize taşınırken en iyi şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Sizler de firmamıza ulaşırsanız, yeni evinize taşınırken yanınızda neyin nasıl olması gerektiğini bilen, eşyalarınızın güvenliğinin maksimum seviyelerde tutulmasını sağlayan bir uzman desteği alırsınız. O yüzden hiç vakit kaybetmeyin ve iletişim numaralarımıza hızlıca ulaşın.

3 Adet Yorum Var, Erzurum Kozan Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Erzurum Kozan Evden Eve Nakliyat   12-07-2019

Firma işini gayet iyi yapıyor. Personellerinin ve firma yetkilisinin ilgi alakası oldukça yüksekti. Eşyalarımın güvenliğini sağlayıp araçlarına yüklediler. Yeni adresime geldiklerinde hiçbir problem görülmedi. Verilen hizmetler tatmin ediciydi. Teşekkür ediyorum.


Erzurum Kozan Evden Eve Nakliyat   18-10-2019

Profesyonel oldukları gibi işlerini de gayet makul fiyatlara yapıyorlar. Firmanın şehir içi nakliyat hizmetlerinden faydalanarak yeni evime taşındım. Almış olduğum hizmet olağan üstüydü. İşlerinde usta olmuş bu firma gün geçtikçe başarılara imza atmaya devam ediyor. Erzurum Kozan Evden Eve Nakliyat Firmasına teşekkürlerimi iletmek istiyorum.


Erzurum Kozan Evden Eve Nakliyat   24-10-2019

Profesyonel Nakliyat aralarında en iyisi diye düşünerek seçmiştim ve gerçekten de öyle. Personeller aşırı dikkatle hizmet verdikleri için içim rahatladı.Firma olarak gerçekten aldığı paranın hakkını vermekte. Ben bu firmayla tanıştığım için mutlu kaldım. Sizlerde bir firma arayışındaysanız eğer ki bu firmayı sizlere de önerebilirim.


ankara nakliyat