ofis taşıma
Eskişehir Akbıyık Nakliyat
Şehir Eskişehir
Yetkili Reşat Bey
Telefon

0222 230 87 78

0 535 374 96 37

Adres Cumhuriyet Mahallesi, Zübeyde Hanım Caddesi No: 22 Eskişehir
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Evden eve nakliyat titizlik ve deneyim isteyen bir iştir. Evinizdeki eşyaların değerini biliyoruz ve kendi eşyamız gibi özenle taşıyoruz. Kaliteli ve güven duyabileceğiniz kısacası evden eve nakliyat işinde tecrübeli bir firma seçmelisiniz. Aksi takdirde maliyeti çok uygun diye ucuz firmalar seçerseniz bu sizin açınızdan çok daha maliyetli olur.

Evden eve nakliyat konusunda Eskişehir’deki çözüm ortağınız Akbıyık Nakliyat evden eve taşımacılık talebiniz ulaştığı andan itibaren uzman ekibimiz sizi, sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder.

Akbıyık Nakliyat ekspertiz ekibi nakliyat talebinize uygun planlama yapar. Eşyalarınızın durumuna göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eleman sayısı, sigorta bedeli çıkartılır. Bu sayede bütçe planlamanızı en iyi şekilde yapabilirsiniz. Eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi hazırlanır. Eşya asansörümüzün nereye ve nasıl kurulacağı gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.

Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Eskişehir Akbıyık Nakliyat ekibi sizin isteklerinizi göz önünde bulundurarak taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alır. Akbıyık Nakliyat ekibi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda Eskişehir evden eve nakliyat sektöründe uzmandır.

 

Eskişehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firma olarak her zaman aldığımız paranın hakkını vermek için sizlerle bu yola çıkarız. Bu yüzden eşyalarınızın güvenliğini sağlayacak olan tüm işlemleri de gerçekleştiririz. Eskişehir evden eve nakliyat fiyatları konusunda da elimizden gelen güzelliği sağlayarak, maddi açıdan zor günler geçirdiğiniz ev taşıma süreçlerinde bizler de size zorluk yaratmamaktayız. Hemen firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşın ve Eskişehir evden eve nakliyat ile ilgili detaylı bilgileri almaya başlayın.

3 Adet Yorum Var, Eskişehir Akbıyık Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Eskişehir Akbıyık Nakliyat   12-07-2019

Eskişehir'de alabileceğiniz en kaliteli hizmetleri veren bir firma. Profesyonellikleri zaten kamyonlarının dışından, asansörlü nakliyat araçlarından bile gözüküyor. Personelleri oldukça saygılı ve işini iyi yapan kişiler. Verilen hizmetler çok tatmin ediciydi. Teşekkür ederim.


Eskişehir Akbıyık Nakliyat   18-10-2019

Profesyonel oldukları gibi işlerini de gayet makul fiyatlara yapıyorlar. Eskişehir'de yıllarca yaşama rağmen güvenli adres bulmakta zorluk çekiyordum. Bu firmaya güvenerek eşyalarımı emanet ettim. İyi ki sizleri tanımışım. Uygun fiyatlarla evimi taşımış oldunuz. Sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Sizler var olduğunuz sürece kaliteli hizmetten her zaman faydalanacağım.


Eskişehir Akbıyık Nakliyat   24-10-2019

Eskişehir Akbıyık Nakliyat Firmasından hizmet alarak profesyonel ekiple tanışma fırsatında bulundum. Farklı bir şehre taşınmam gerekiyordu. Mesafe bakımından uzun yol olduğundan eşyalarıma zarar gelmesinden korkuyordum. Yapılan işi gördükten sonra içim rahatladı. Teşekkürler Akbıyyık Nakliyat ekibine.