ofis taşıma
Eskişehir Dorlion Nakliyat
Şehir Eskişehir
Yetkili Tunç Bey
Telefon

0 535 543 87 90

0 535 374 96 37

Adres Şentürk Sk. Kurtuluş Mahallesi Odunpazarı/Eskişehir
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Merhaba! 2015 yılında kurulmuş bir firma olarak sektörde yer bulabilmek için; daha  ekonomik, daha güvenli, daha hızlı olmamız gerektiğinin farkındalığıyla ve en iyi referansın memnun müşteriler olduğunun bilinciyle, taşımacılık sektöründe faaliyete başlamış bulunmaktayız. Sektörün içinden gelen profesyonel personelimiz ve müşteri memnuniyetini temel alan hizmet anlayışımızla taşımacılık işlerinize talibiz. Firmamızdan fiyat almadan karar vermeyiniz.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat 

Taşınma sırasında eşyalarının sigorta kapsamında olmasını isteyen kişiler için Eskişehir sigortalı evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile de eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktayız. Sigortayı firmamızı tercih etmeniz halinde hemen başlatmakta ve ekibimiz adresinize geldiğinde sigorta başlamış olmaktadır. Eğitimli ekibimiz eşyalarınızı cinsine uygun olarak özel teknikler ile paketleme yaparak koruma altına almaktadır.

Araç filomuzu sürekli yenilemekte, içlerini süngerle kaplayarak Eskişehir nakliyat hizmetini müşterilerimize kaliteli olarak vermekteyiz. Şehir içi nakliyat sırasında müşterilerimize adreslerine geleceğimiz saati verdiğimiz gibi araçlarımıza yüklenen eşyalarının yeni adreste olacağı saati de vermekte ve onların zaman kaybı yaşamasını önlemekteyiz. Şehirler arasında da taşınma süreci hakkında bilgi vermekteyiz.

3 Adet Yorum Var, Eskişehir Dorlion Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Eskişehir Dorlion Nakliyat   12-04-2019

Eskişehir Dorlion Nakliyat ile hizmet almak gerçektende en doğru olanı . Eşyalarımı özenle paketleme işlemi uygulayarak sigortaladılar. Erenköyden Batıkente taşınma işlemi için hizmet aldım ve eşyalarım sağlıklı bir şekilde yeni evime taşındı kuruldu. Sektörde gördüğüm en iyi firma olarak size kesinlikle öneriyorum ve cazip fiyatlar ile hizmet alabilirsiniz.


Eskişehir Dorlion Nakliyat   12-04-2019

Eskişehir Dorlion Nakliyat ile arkadaşım tavsiyesi ile iletişim sağladım Tunç Bey ile anlaştığım tarih ve zamanda taşınma işlemim gerçekleşti. Firma çalışanları birbiriyle gerçekten çok uyumlu çalışıyorlar. Eşyalarımın güvenliği için gereken tüm önlemleri alarak yeni evime taşıyarak kurdular. Eskişehir Dorlion Nakliyat hiç bir eşyama arar vermeden hizmet gerçekleştirdikleri için çok teşekkür ederim Sizlerde en iyisinden hizmet almak için Eskişehir Dorlion Nakliyat ile görüşün.


Eskişehir Dorlion Nakliyat   12-07-2019

Sırf Dorlion isimlerinden dolayı tercih ettim. İyi ki etmişim çok güzel profesyonel bir şekilde eşyalarımı taşıyıp yeni evime taşındım. Eskişehir'de kaliteli bir hizmet almak isterseniz bu firmayı tercih edebilirsiniz. Verilen hizmetlerden gayet memnun kaldım. Teşekkür ederim.