ofis taşıma
Eskişehir Es Yıldırım Nakliyat
Şehir Eskişehir
Yetkili Hüseyin Bey
Telefon

0 543 257 44 14

0 543 257 44 14

Adres Gültepe mah, Açıkkalın Sok, no:4/1 Eskişehir
Email info@esyildirimnakliyat.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

ES Yıldırım nakliyat sektöre girdiği günden bu yana her zaman kaliteyi kendisine bir hedef olarak belirlemiş ve bu anlamda da profesyonel çalışmalar yürütmüştür. Firma olarak sektörde yer aldığımızdan bu yana nakliyat konusunda en başarılı hizmeti sunan bir marka halini de almış bulunuyoruz.

ES Yıldırım bünyesinde çalışan her personelimiz kendi alanında uzmandır. Bu da bizim müşterilerimizin memnuniyetini artıran faktörler arasında yer almaktadır. Firmamızın amacı kendisini her geçen gün Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almasını sağlamaktır. Bu anlamda da hizmet verdiğimiz süre içerisinde daima müşteri haklıdır prensibini ilke edinmişiz. ES Yıldırım nakliyat olarak Eskişehir merkezli hizmet veriyor olsak da markamız tüm türkiye tarafından bilinmektedir. Bu anlamda sürekli kendimizi geliştirerek türkiye’nin pek çok noktasında da gelişimimizi sürdürmeyi hedeflemekteyiz.

Eskişehir Şehiriçi ve Şehirler Arası Nakliyat

Nakliyat özen gerektiren bir iştir. Evlerini taşıtmak isteyen kişilerin bunu gerçekleştirebilmek için firmalardan yardım almaları gerekmektedir. Ancak iyi bir firmadan yardım alınmazsa büyük maddi kayıplarla karşılaşılabilir. Bir firmanın kaliteli olduğunu anlamak için pek çok detaya dikkat edilmesi gerekmektedir. İlk olarak şirketle iletişime geçildiği sırada çalışanlar ile olan bilgi alışverişine dikkat edilmelidir. Eğer çalışanlar gereken bilgileri veremiyor ve soruları geçiştiriyorsa o firma nakliyat için uygun değildir. Bunun dışında kullanılan araçlara ve asansörlere de göz gezdirilmelidir. Eğer asansörler ve araçlar yeteri kalitede değilse nakliyat ve taşıma sırasında farklı sorunlar ortaya çıkabilir. Şirketimiz tüm bu özellikleri iyi olan ve nakliye sırasında eşyaların güvenliği için pek çok teknik uygulayan şirketlerden birisidir.

Eskişehir Es Yıldırım Nakliyat / Ev Taşıma Hizmeti

Şirketimiz yıllar boyunca kendini geliştirmiş ve sonunda bir numara olmayı başarabilmiş bir ev taşıma firmasıdır. Firmamızın başarıyı yakalamasında yardımcı olan usta personeller halen daha bizimle birlikte çalışmaktadır. Buna bağlı olarak şirket içinde aile olmayı başarabilmiş firmamızın çalışanları işlerini mutlu bir şekilde yapmakta ve dolayısıyla en iyi performanslarını sergilemektedir. En iyi performanslarını sergileyen profesyonel ekip arkadaşlarımız Eskişehir ev taşıma işlemleri sırasında herhangi bir sorun çıkmaması için en küçük detaylara dahi dikkat etmektedir. Personellerimiz dışında kullandığımız cihazların ve filomuzun da üst düzey olması tercih edilme sayımızı artırmıştır. Eğer siz de yaptığımız işleri, personellerimizi, cihazlarımızı ve filomuzu görmek istiyorsanız ofisimize ziyarette bulunabilirsiniz.

3 Adet Yorum Var, Eskişehir Es Yıldırım Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Eskişehir Es Yıldırım Nakliyat   12-04-2019

3 ay ara ile Eskişehirden Ankaraya taşındım ve geri döndüm ve ilk kez Eskişehir Es Yıldırım firmasını tercih ettim ve gerçekten memnun kaldım. Personelleri gerçekten işlerinde uzmanlar eşyalarım için aşırı dikkatle hizmet sağladılar. Şimdiye kadar aldığım en rahat hizmetti teşekkür ederim ve sizlere de müşterilerinin düşünce menuniyetini önemseyen en iyi firmayı öneriyorum.


Eskişehir Es Yıldırım Nakliyat   12-04-2019

Eskişehir Es Yıldırım Nakliyat sektörde gördüğüm en profesyonel firma personelleri güler yüzlü olmalarının yanında elleri çok hızlı kısa sürede eşyalarımı özenle paketleme işlemi uygulayarak eşyalarıma uygun olan araca taşıdılar . Benim talebime uygun hizmet sağlamaları beni aşırı memnun etti . Sizlere kesinle tavsiye ederim .


Eskişehir Es Yıldırım Nakliyat   12-07-2019

Es yıldırım nakliyat firması Eskişehir'de profesyonel hizmetleri veren firmalardan. Personelleri gayet saygılı ve uzman kişiler. İstemediğiniz hiçbir şeyi nakliyat süreçlerinde yaşatmıyorlar. Söz verdikleri her şeyi harfiyen yerine getirdiler. Teşekkürler.


ankara nakliyat