ofis taşıma
Gaziantep Ezogelin Nakliyat
Şehir Gaziantep
Yetkili İbrahim Bey
Telefon

0 342 221 22 66

0 535 374 96 37

Adres Karagōz Caddesi Petrol İş Hanı Kat 3 No:303/A, 27270 Şahinbey/Gaziantep
Email info@ezogelinevdenevenakliyat.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Gaziantep Ezogelin Evden Eve Nakliyat Taşımacılık sektöründe yılların verdiği tecrübe ve güven ile siz müşterilerimize daima daha iyi ve ideal hizmet vermeye müşteri memnuniyet eksenli çalışmaya, sektörel bazda yaşanan bütün gelişmeleri değişimleri en küçüğünden en büyüğüne takip ederek daima kendini yenileyen bir firma olmaya özen göstermekteyiz. İnsanların ihtiyaçlarını piyasa anket çalışmaları birebir görüşmeler yoluyla belirleyip bütün oluşumunu bu eksende düzenleyen aynı zamanda hizmet fiyat politikasına dikkat ederek asla verdiği hizmetin üstünde politikaları tercih etmeyen bir firmayız.

Gaziantep Şehir içi ve Şehirler Arası Taşımacılık

Her geçen gün inşa edilen yüksek binaların sayısı artmaktadır. Bu yüksek binaların inşa edilme amacı mümkün olduğunca az alanda en fazla kişiyi barındırmaktadır. İnsanların bu binalara taşınması için bu konutlar mümkün olduğunca merkezi konumlara inşa edilmektedir. Ayrıca bu yüksek katlı binalarda pek çok yaşam kolaylığı sağlayacak ortam bulundurulmaktadır. Bu duruma bağlı olarak insanların gösterdiği ilgi artmakta ve taşınma sayısı yükselmektedir. Yüksek katlı binalara ev taşıma işlemi gerçekleştirecek olan insanların asansör hizmeti alması gerekmektedir. Firmamız ev taşıma işlemleri sırasında asansör kullanımına olanak sağlayan bir şirkettir. Paketlemeye, sigorta yapmaya ve güvenli taşımacılığa önem veren firmamızdan kaliteli ve hızlı nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler bize rahatlıkla telefon numaramızdan ya da internet sitemizden ulaşabilmektedir.

3 Adet Yorum Var, Gaziantep Ezogelin Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Gaziantep Ezogelin Nakliyat   12-04-2019

Ofis eşyalarımızı taşıması için anlaştığım Gaziantep Ezogelin Nakliyat güleryüzlü elemanları,eşyalarımıza dikkat etmesi ve bize verdiği çok uygun fiyatıyla teşekkür ediyorum. Firmalar arasında en iyi ve uygun olanı olarak size kesinlikle öneriyorum . Eşyalarınızın sağlam bir şekilde yeni adresine taşıyıp kuruyorlar. Bu güzel hizmet için tekrar teşekkürler.


Gaziantep Ezogelin Nakliyat   12-04-2019

Evimizi taşımaya karar verdiğimizde tabi ki tereddütlerimiz vardı. Eşyalarımızın zarar görmesinden kaygılanıyorduk.Gaziantep Ezogelin Nakliyat kadrosuna ve İbrahim Beye çok teşekkür ederiz. En ufak bir sıkıntı yaşamadan eşyalarımız yeni evimize ulaştı. İyi ki Gaziantep Ezogelin Nakliyat ile hizmet alarak rahat taşınma hizmeti aldım.


Gaziantep Ezogelin Nakliyat   12-07-2019

Yeni evli olduğumuz için eşyalarımız biraz kıymetliydi. Bu yüzden eşya güvenliğini en iyi şekilde sağlayabilen bir firma arıyorduk. Profesyonel personelleri titiz bir şekilde paketleme ve ambalajlama yaparak eşyalarımızı taşıdılar. Hiçbir eşyamızda sorun yoktu. Teşekkür ederim.