ofis taşıma
Gaziantep Miroğlu Evden Eve Taşımacılık
Şehir Gaziantep
Yetkili Mehmet Bey
Telefon

0 532 455 62 09

0 532 455 62 09

Adres Bey Mah. Atatürk Bulv. No: 49 Nuri Akınal Apt. Kat: 2 Daire: 3 Şahinbeyli / GAZİANTEP
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Gaziantep de bulunan Miroğlu evden eve taşımacılık sektöründe kaliteli hizmet vermek, müşteri memnuniyeti en üst düzeyde çıkarmak ve iş işi müşteri müşteriyi getirme sloganıyla vardır.Bunun için siz değerli  müşterimize iyi kaliteli hizmet sunmaya gayret gösteriyoruz. Şehir içi ve şehirlerarası evden eve, ofis ve büro taşımalarınızda eğitimli, tecrübeli ve profesyonel kadromuzla 7/24 hizmetinizdeyiz.

Ekspertiz hizmeti ile evinizi büro ve ofisiniz kaliteli bir şekilde taşınması için öncelikle ücretsiz gelen eksper tarafından incelenir. İncelemesini yapan ekspertiz personelimiz eşya durumunu, eşyanın alınacak ve bırakılacak adreslerin kat durumunu, taşımanın asansörlü veya asansörsüz gelecek personel sayısını, paketleme için malzeme durumunu inceledikten sonra müşterimize en uygun fiyat sunulur. Bu durum göz önüne alan siz saygı değer müşterimiz ile mutabakat sağlandıktan sonra anlaşıldığı gün ve saatte taşıma işi yapılır.

Öncelikle mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız sökülür. Daha sonra sökülme işi ile beraber mobilya ve beyaz eşyalarınız ambalaj malzemesi ile (Battaniye, baloncuk lu naylon, streç film) ambalaj yapılır.Ambalaj yapıldıktan sonra eşyalarımız kapalı çelik kasalı araçlarımızla yeni adresinize nakledilir.

 

Gaziantep Evden Eve Nakliyat

Her geçen gün çeşitli sebeplerden dolayı vatandaşlarımız Gaziantep evden eve nakliyat hizmetlerimize yoğun olarak taleplerde bulunmaktadırlar. Firma olarak ise yıllardan beri verdiğimiz bu alandaki hizmetlerimizi daha fazla kitleye ulaştığı için gurur duyuyor ve kendimizi geliştirmeye tüm hızımızla devam ediyoruz. Firma olarak her nakliyat hizmeti verdiğimiz müşterilerimize, sonsuz güven ve sonsuz bir memnuniyet sağladığımız için, bu alanda talepleri olan vatandaşlarımıza tercih olabilecek ilk firma olarak kendimizi göstermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerin sonucu olarak eşyalarınızı yeni adresinize en iyi şekilde taşınmasını sağlıyor, diğer firmaların kötü hizmetlerinden kurtulmanızı sağlıyoruz. Sizler de firmamıza ulaşarak her geçen gün artan kalitemizden faydalanabilir, Gaziantep evden eve nakliyat ile ilgili yapabileceğimizin en iyisini yaptığımız hizmetlerimiz ile evinizi taşıyabilirsiniz.

3 Adet Yorum Var, Gaziantep Miroğlu Evden Eve Taşımacılık

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Gaziantep Miroğlu Evden Eve Taşımacılık   12-07-2019

Miroğlu nakliyat firması ile profesyonel bir nakliyat hizmeti aldım ve eşyalarımı sorunsuz bir şekilde şehir içi nakliyat hizmeti alarak taşıdım. Firmanın verdiği hizmetler tamamen sizlerin isteklerinizin doğrultusunda şekilleniyor ve memnuniyetiniz sağlanıyor. Verilen hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.


Gaziantep Miroğlu Evden Eve Taşımacılık   18-10-2019

Gaziantep Miroğlu Evden Eve Taşımacılık Firmasından hizmet alarak yeni evimle buluştum. Gaziantep Nakliyat ile arkadaşım tavsiyesi ile iletişim sağladım. Mehmet Bey ile anlaştığım tarih ve zamanda taşınma işlemim gerçekleşti. Firma çalışanları birbiriyle gerçekten çok uyumlu çalışıyorlar. Eşyalarımın güvenliği için gereken tüm önlemleri alarak yeni evime taşınmış oldum.


Gaziantep Miroğlu Evden Eve Taşımacılık   24-10-2019

Eşyalarımı bir firmaya emanet etmem gerekiyordu. Bende bu firmayı keşfederek eşyalarımı emanet ettim. Gerçekten işinde usta olmuş profesyonel insanlar çalışmakta, sizlerde bir adres arayıp bulamıyorsanız iletişime geçmeniz yeterli Gaziantep Miroğlu Evden Eve Taşımacılık ekibine teşekkürlerimi iletmek istiyorum.


ankara nakliyat