ofis taşıma
Gaziantep Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık
Şehir Gaziantep
Yetkili Kazım Bey
Telefon

0342 231 52 33

0 535 374 96 37

Adres Milli Egemenlik Cad. Emek Mah. Tülay Dai Apt. Kat:1 Dr:2 (Kalyon Kavşağı - Morca Emlak üstü) Şehitkamil - Gaziantep
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Gaziantep’te 1995 yılında kurulan Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık; müşteri memnuniyeti, yeniliklere uyum sağlama, iş disiplini, sektöründeki işletmelere örnek olma ve sürekli gelişim ilkeleri çerçevesinde marka değerini daha da yukarılara taşımayı hedef edinmiştir.

Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık, Gaziantep evden eve taşımacılık sektöründe 24. yılında; uzman personel kadrosu, özel yapım kapalı kasa araçları, asansörlü evden eve taşımacılık sistemi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat 

Nakliyat sektöründe uzun zamandır sigortalı hizmet verilmektedir. Firma olarak her konuda olduğu gibi öncü olmaya devam etmekte ve ücretsiz ekspertiz hizmeti ile Gaziantep sigortalı evden eve nakliyat sırasında eşyaların gerçek değerinden sigorta yapılmasını sağlamaktayız.  Uzman ekibimiz ile her müşterimize özel çözümler sunmakta onların en uygun oldukları zaman içinde taşınabilmelerini sağlamaktayız.

Gaziantep Ev taşıma kişilerin kendi başlarına yapmak istediklerinde uzun sürecek ve eşyaların zarar görmesi ile çok daha maliyetli olacak bir iştir. Bunun yerine firmamız gibi güvenilir ve üstün kalitede hizmet veren bir firmayı tercih etmeniz halinde hızla sonuçlanacak alınan önlemler sayesinde de eşyalarınızın zarar görme riski ortadan kaldırılacaktır.

3 Adet Yorum Var, Gaziantep Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Gaziantep Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık   12-04-2019

Firma olarak gerçekten müşterilerinin memnuniyetine önem veriyor. Ben evimi merkeze taşımak için firma arıyordum arkadaşımın tavsiyesi üzerine gaziantep tütüncüler evden eve taşımacılık firması ile görüşerek hizmet almak istediğimi belirterek gün ve saatte anlaştık . Firma istediğim gün tam zamanında gelerek özenle eşyalarıma paketleme işlemi uygulayıp eşyalarıma uygun araca taşıdılar . İşlerinde gerçekten profesyonel bir firma .


Gaziantep Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık   12-04-2019

Firma olarak sektörde alanında en iyi hizmet veren firma. Birçok kez taşınma hizmeti aldım ama en sağlıklı aldığım hizmet gaziantep tütüncüler evden eve taşımacılık ile oldu. Personelleri işinde üstün başarılı hizmet sağlıyorlar. Uygun fiyatlı aldığım hizmetten ilk başta korkuyordum sorun yaşarım diye ama firmadan çok güzel hizmet aldım çok teşekkürler.


Gaziantep Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık   12-07-2019

Profesyonel bir nakliyat firması. Tütüncüler nakliyat firmasını şehir içinde kamyonlarını görüyordum. Tercih edeceğim vakit bu kadar aktif bir firma olması en büyük neden oldu. Verilen hizmetler de eşya güvenliği sağlanıp, sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyorlar. Ben memnun kaldım sizlere de öneririm.