ofis taşıma
Giresun Çınar Nakliyat
Şehir Giresun
Yetkili Mesut Bey
Telefon

0 454 215 32 07

0 535 374 96 37

Adres Çıtlakkale Mahallesi Stadyum Sokak No: 46 Giresun/Merkez
Email mesutkanber28@hotmail.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Giresun’un yerel ve profesyonel Nakliyat şirketlerinden en önde gelen Giresun Çınar Nakliyat yılların vermiş olduğu deneyim ile hizmetinizdedir. Giresun Merkez’den olmak üzere Giresun’un her noktasına 7/24 Nakliye hizmeti veren Giresun Çınar Nakliyat Karadeniz başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına hizmet vermektedir. Giresun Nakliyat, Giresun Evden Eve Nakliyat, Giresun Asansörlü Nakliyat, Giresun Sigortalı Nakliyat denilince ilk akla gelen Giresun Çınar Nakliyat, Geleneksel ve Asansörlü Nakliye ile hızlı ve güvenli hizmet vermektedir.

Giresun Ev Taşıma / Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakliyat

Giresun Ev taşıma denince insanların aklına genellikle şehir içindeki bir evden diğerine taşınmak gelmektedir. Ancak bu terim hem şehir içi nakliyatı, hem de şehirler arası nakliyatı kapsamaktadır. Şirketimizin bu hizmetlerinin ikisini de veren nadir kuruluşlardan bir tanesidir. Başlangıçta sadece şehir içinde hizmet veren firmamızın ünü yayılmış ve şehirler arası taşımacılık için başvuran müşterilerin sayısı artmaya başlamıştır. Buna bağlı olarak firmamız hizmet alanını genişletmeye karar vermiş ve birçok yeni şehirde ev taşıma hizmeti vermeye başlamıştır. Şirketimizin ününün yayılmasındaki önemli sebeplerden bir tanesi hızıdır. Firmamız aynı zamanda hızlı nakliyat sırasında eşyaların zarar görmesini engelleyerek aynı gün içinde zararsız bir taşıma işleminin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Evinizi taşımadan önce mutlaka bizimle iletişim kurmalısınız!.

3 Adet Yorum Var, Giresun Çınar Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Giresun Çınar Nakliyat   12-04-2019

Firma ve personelleri samimi ve güler yüzlüler. Her bir eşyama ayrı özen göstererek hizmet verdiler. Gerçekten çok güzel bir taşınma süreci sağladılar bana her bir personele teşekkür ederi. Uygun fiyatla profesyonel hizmet almak istiyorsanız kesinlikle giresun çınar nakliyat ile hizmet alın.


Giresun Çınar Nakliyat   12-04-2019

Firma gerçekten alanında en iyisi personelleri işlerini severek yapıyorlar. Eşyalarıma titiz ve dikkatlice paketleme işlemi uyguladılar. Zamanlama , araç seçimi size uygun ve özel ayarlamaktalar. Sektörde gördüğüm kaliteli firma sizde uygun fiyat istiyorsanız giresun çınar nakliyat ile görüşmeden karar vermeyin.


Giresun Çınar Nakliyat   12-07-2019

Çınar nakliyat firması işini layığıyla yaparak eşyalarımı sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Söz verdikleri paketlemeleri, fiyat indirimlerini sağladılar. Her anı kalite kokan bir nakliyat hizmetiydi. Oldukça memnun kaldım ve yeni evime taşındım. Verilen hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.