ofis taşıma
Giresun Günaydın Nakliyat
Şehir Giresun
Yetkili Abdullah Bey
Telefon

0532 596 18 32

0 535 374 96 37

Adres Malpazarı Mevkii Şöförler Cemiyeti Altı Merkez / GİRESUN
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Sizde bilirsiniz ki nakliyat işi çok emek isteyen zahmetli bir iştir. Bunun neticesinde evden eve taşıma hizmeti daha da zor ve dikkat gerektiren bir taşımacılık şeklidir. Günaydın nakliyat olarak biz kullandığınız tüm eşyaları itina ve özenle taşıyoruz.

Evden eve taşımacılık’ da personel ve taşıma yapan araçlar çok önemlidir ki bizde personelimizi sürekli eğitiyor ve araçlarımızı günümüzün teknolojisi hangi imkanlara dayanıyorsa biz o imkanları sağlayıp tarafınıza hizmet veriyoruz. Evinizi itina ile eşyalarınıza zarar vermeden taşıyoruz.

Günaydın evden eve nakliye şirketi olarak ücretsiz eksper hizmetimiz bulunmaktadır, eksperimiz eşyanızın paketlenmesi için gerekli malzemeden tutunda ne boyutta bir araçla taşınacağına, kaç eleman çalışacağına ve fiyatlandırmaya kadar sizi bilgilendirmektir. Eşyalarınızın toplanması paketlenmesi, taşınması , yerleştirilmesi, montajı, tamamen bize ait olup nakliyatını yaptığımız eşyaların anahtar teslimat anına kadar garantimiz altındadır.

 

Giresun Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Firmamız 10 yılı aşkın bir süredir Giresun evden eve nakliyat hizmetleri verdiği için, bu alanda nelere ihtiyacınız olduğunu, nasıl hissettiğinizi iyi biliyoruz. Bu yüzden firmamızın üstün kalite de hizmetlerini tercih ediyorsunuz. Kuruluşumuz ile birlikte yaptığımız bir çok yenilik ve yöntemlerle diğer firmalara ışık olacak sistemler geliştirdik ve hem firmaların hem de vatandaşlarımızın takdirini kazandık. Çeşitli paketleme ve ambalajlama işlemleri ile birlikte eşyalarınızı taşıdığımız Giresun evden eve nakliyat alanında, eşya güvenliğini her zaman yüksek seviyelerde tutuyoruz ve böylelikle her geçen gün daha fazla ses getiren çalışmalara imza atıyoruz. Personellerimiz alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Bu yüzden eşyalarınızı içiniz rahat bir şekilde bizlere emanet edebilirsiniz.

3 Adet Yorum Var, Giresun Günaydın Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Giresun Günaydın Nakliyat   12-07-2019

Nakliyat hizmetlerinde profesyonellikleri ile sizleri memnun etmeyi başaran nadir firmalardan. Firma ile şehirler arası nakliyat desteği alarak eşyalarımı taşıdım. Uzun mesafenin güçlüklerini hiç yaşatmadan eşyalarımı taşıdılar. Oldukça kaliteli hizmetler veriyorlar. Herkese tavsiye ederim.


Giresun Günaydın Nakliyat   18-10-2019

Evimizi taşımaya karar verdiğimizde tabi ki tereddütlerimiz vardı. Eşyalarımızın zarar görmesinden kaygılanıyorduk. Fakat Giresun Günaydın Nakliyat Firmasına güvenerek eşyalarımı Abdullah Bey ve çalışma arkadaşlarına teslim ettim. Eşyalarım sonrasında bana ulaştığı zaman çok mutlu oldum. Bu firmaya teşekkürlerimi iletiyorum. Beni yarı yolda bırakmayıp yardımcı olduklarından dolayı mutlu oldum.


Giresun Günaydın Nakliyat   24-10-2019

Giresun Günaydın Nakliyat ile şehirler arası olmak üzere anlaştık. Herkes gibi benim de korkularım vardı. Ama korktuğum başıma gelmedi. Eşyalarım da hiçbir sorun çıkmadı. Personelleri de araçlara yüklerken olsun paketleme de olsun hep dikkatli davrandılar. Bu davranışları benim çok hoşuma gitti. Benimle özenli bir şekilde ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Herkese tavsiye edebileceğim bir firma.