ofis taşıma
Giresun Yakamoz Nakliyat
Şehir Giresun
Yetkili Fırat Bey
Telefon

0542 253 05 17

0542 253 05 17

Adres Hacısiyam Mahallesi, Hacısiyam Mah.Hurşit Ağa Sokak No:12/14 Merkez/GİRESUN
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kuruluşumuz Giresun’da ve ülkemizin dört bir yanında geniş araç filosu ve tecrubeli eleman kadrosu ile Şehir içi ve Şehirler arası Ev-İşyeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. Firamamız başarılarına yeni başarılar eklemek için yeni nakliye sistemlerini kendi bünyesine eklemiştir siz değerli müşterilerimizin tüm nakliyat ihtiyaçlarını karşılayacak durumdadır.

Taşımacılığını gerçekleştirdiğimiz tüm eşya veya ürünleri sigorta altına alırız. Sabit ve gsm telefon numaralarımız ile bize 7/24 ulaşabilmeniz mümkündür. Firmamız Yakamoz Nakliyat evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe türkiyenin önde gelen firmalarından biridir. Aldığımız her taşımacılık işinde titizlikle hareket ederiz. Kadromuz da bulunan kalifiye elemanlar, ekspertizler, taşıma araçları ile en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Şehirler Arası Nakliyat 

İşinde uzman ve deneyimli bir ekip ile verdiğimiz hizmetler arasında Giresun şehirler arası nakliyat yer almaktadır. Uzun yıllardır nakliyat sektöründe yer alıyor olmanın avantajı ile ülkemizin her noktasına hizmet götürmeyi başarmaktayız. Geniş araç filomuz ile kesintisiz hizmet vererek en kısa sürede taşınmanızı sağlamaktayız.

Şehir içinde olduğu gibi şehirler arası nakliyat hizmetimizde de Giresun sigortalı evden eve nakliyat ile müşterilerimizin içlerinin rahat etmesini sağlamaktayız. Eşyaların gerçek değerinden sigorta yapılmasını sağlamaktayız. Profesyonel ekibimizin paketleme ve ambalajlama desteği ile eşyalar nakliyat sırasında zarar görmemektedir. Taşınma planını sizlerle birlikte görüşerek yapmakta ve oluşacak sorunlar için önlem almaktayız. Üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

3 Adet Yorum Var, Giresun Yakamoz Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Giresun Yakamoz Nakliyat   12-04-2019

Tayinimin çıktığı için nakliyat firması arayışına girdim arkadaş tavsiyesi üzerine Giresun Yakamoz Nakliyat firması ile görüşerek istediğim gün ve zamanı belirtti ve taşınma günü tam zamanımda evdeydiler eşyalarıma uygun araç ve kaliteli paketleme ürünü kullanarak dikkatle araca yüklediler ve kısa sürede yeni adresime eşyalarımı ulaştırdılar. Gerçekten işinde uzman bir firma çok memnun kaldım sizlere kesinlikle tavsiye ederim.


Giresun Yakamoz Nakliyat   12-04-2019

Tanıdıklarımın tavsiyesi üzerine firma ile anlaşarak hizmet almak istedim tarihi ve zamanı belirtim. Taşınma günü erkenden gelerek özenle eşyalarıma paketleme işlemi uygulayarak araca taşıyarak yeni adrese yola çıktılar ve gerçektende profesyonelce hizmet sunuyorlar. Uygun fiyatının yanında personelleri güler yüzle hizmet gerçekleştiriyorlar. Sizde memnun kalmak istiyorsanız kesinlikle giresun yakamoz nakliyat ile hizmet alın.


Giresun Yakamoz Nakliyat   12-07-2019

Giresun'da kurumsallıklarıyla tanınan profesyonel bir nakliyat firmasıdır. Eşyalarınızı gayet problemsiz bir şekilde taşıyıp sizlerin özel istek ve arzularınızı dikkate alarak hareket ediyorlar. Ben verilen hizmetler hakkında memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyor, firmaya teşekkür ediyorum.


ankara nakliyat