ofis taşıma
Gümüşhane Bintaş Nakliyat
Şehir Gümüşhane
Yetkili Ayhan Bey
Telefon

0532 355 16 51

0532 355 16 51

Adres Hasan Bey Cd. No:24 Karaer Mahallesi Merkez/Gümüşhane
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Bintaş Nakliyat 1990 yılında Gümüşhane’de kurulmuş köklü ve güçlü bir firmadır. Evden eve taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız bu güne dek yüzlerce iş alıp başarılı bir şekilde teslim etmiştir. Geçmişten geleceğe güvenle bakan güçlü ve köklü bir firma olarak ardımızda yüzlerce mutlu müşteri bıraktığımızı biliyoruz. Geçen yıllar içinde gereç araç filomuz gerekse diğer ekipmanlarımız ve alanında uzman çalışma arkadaşlarımızın sayısını arttırarak her bölgemizde hizmet verme gayreti içinde olduk, oluyoruz. Başarılı bir nakliye firması olmanın en önemli nedenlerinden birinin müşteri memnuniyetini ilke edinmiş yetişmiş teknik personel olduğunun bilmenin avantajı ile tüm departmanlarımızdaki çalışma arkadaşlarımızı hizmet içi eğitimlerle yetiştirerek daha profesyonel olmalarını sağlıyoruz.

Gümüşhane Şehirler Arası Nakliyat 

Başka bir şehre eşyalarımı nasıl taşıyacağım stresini müşterilerimize deneyimli ekibimizle verdiğimiz Gümüşhane şehirler arası nakliyat hizmeti ile yok ediyoruz. Eşyaların güvenle nakliyatının yapılması için öncelikle paketleme ve ambalajlama desteği veriyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyor ve özel tekniklerimiz ile her eşyanın cinsine uygun olarak koruma altına alınmasını sağlıyoruz. Yeni ve nakliyat yapmaya uygun araçlarımız ile de ülkemizin her noktasına taşınabilmenizi sağlıyoruz.

Kimi zaman eşyalarınızı yeni adrese taşımanız için bir süreye ihtiyacınız olabilir bu süre içinde Gümüşhane eşya depolama hizmetimiz ile eşyalarınızın güvenli depolarımızda kalmasını sağlıyoruz. Tam istediğiniz tarihte de eşyalarınızı yeni adresinize taşıyoruz. Depolarımızda eşyalarınızın güvende olması için gerekli tüm önlemler alınmıştır.

5 Adet Yorum Var, Gümüşhane Bintaş Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Gümüşhane Bintaş Nakliyat   17-04-2019

İşimden dolayı başka şehire taşınmam gerektiği için nakliyat firması arayışındayken Gümüşhane Bintaş Nakliyat firması ile karşılaştım fiyatları gerçekten uygun ve personelleri ilgili gönül rahatlığı ile hizmet alabileceğime karar verdim. Anlaştığımız günde tam zamanında gelerek titiz ve dikkatli hizmet verdiler. Sizde güvenle titiz hizmet almak istiyorsanız Gümüşhane Bintaş Nakliyat firmasını kesinlikle öneriyorum.


Gümüşhane Bintaş Nakliyat   17-04-2019

Eşimin daha büyük eve geçmek istemesinden dolayı güvenle hizmet alabileceğimiz nakliyat firması ararken tanıdıklarımızın önerisi ile Gümüşhane Bintaş Nakliyat firması ile anlaşarak gün ve saat belirledik. Eşyalarımızı büyük dikkat ve uygun araç ile hizmet almak gerçekten muhteşemdi. Gördüğüm en iyi nakliyat hizmetiydi sizlerde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.


Gümüşhane Bintaş Nakliyat   12-07-2019

Bintaş nakliyat kurumsallığı ile bilinen bir firma olduğu için gözüm arkada kalmadan eşyalarımı emanet edebildim. Hizmetleri hakkında bilgilerim vardı. Tahmin ettiğimin de üstünde bir profesyonellik sergilediler ve eşyalarımı sorunsuz bir şekilde taşıdılar.


Gümüşhane Bintaş Nakliyat   18-10-2019

Firma gerçekten alanında en iyisi personelleri işlerini severek yapıyorlar. Eşyalarıma titiz ve dikkatlice paketleme işlemi uyguladılar. Zamanlama, araç seçimi size uygun ve özel ayarlamaktalar. Gümüşhane Bintaş Nakliyat Firmasıyla eşyalarım elime ulaştı. Bir çizik ile karsılaşmadım. Sizler var olduğunuz sürece bu sektörden faydalanmaya devam edeceğim.


Gümüşhane Bintaş Nakliyat   24-10-2019

Şehirler arası nakliyat üzerine anlaştık. Hiçbir sorun çıkmadı bu süreçte. Kafada oluşan sorulara teker teker cevaplandırıyorlar. Diğer firmaların aksine sizinle ilgileniyorlar. Herkese tavsiye edeceğim. Eğer bir daha taşınırsam aklımda olacak bir firma. Gümüşhane Bintaş Nakliyat ekibine her zaman güvenim sonsuz olacaktır. Emeği geçen herkese teşekkürler.


ankara nakliyat