ofis taşıma
Gümüşhane Saygı Nakliyat
Şehir Gümüşhane
Yetkili
Telefon

0 532 169 02 15

0 535 374 96 37

Adres Karaer Mahallesi, Hasan Bey Caddesi, 29000, Merkez/Gümüşhane
Email saygievdenevenakliyat@gmail.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Gümüşhane’nin yerli ve tescilli evden eve nakliye firması olarak faaliyet gösteren Gümüşhane Saygı Evden Eve Nakliyat siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Gümüşhane’nin ve Karadeniz’in en iyi nakliye firması olma vizyonuyla hareket eden firmamız siz değerli müşterilerimize kaliteli nakliyat hizmet vermekteyiz. Alanında deneyimli personelimiz eşyalarınızı özenle taşıyor, eşyalarınızın zarar görmesi durumunda yaptığımız sigorta sayesinde müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz. Firmamız Gümüşhane Evden Eve Nakliyat, Gümüşhane Asansörlü Nakliyat, Gümüşhane Kurumsal Nakliyat’ta kaliteli taşımayı hesaplı ücret karşılığında sunmaktadır.

Gümüşhane Evden Eve Nakliyat / Şehirler Arası Taşımacılık

Nakliyat pek çok seçeneğe sahip olan bir iş sektörüdür. Bu iş sektöründe bulunan şirketlerin sayısının fazla olması güvenilir firmaya ulaşmanın zorlaşmasına sebep olmaktadır. Şirketimiz müşterilerine güvenilir hizmet vermekte olan ve referansları güçlü olan bir firmadır. Firmamızın referanslarını artırmasındaki en temel sebep müşteri memnuniyetine önem vermesidir. Müşteri memnuniyetine önem verilmesi Evden Eve Nakliyat işlemlerinin daha kaliteli bir şekilde yapılmasına yol açmaktadır. Böylelikle hem şirketimizin ünü artmakta hem de müşterilerimiz güvenli nakliyat hizmeti alabilmektedir. Firmamızın güvenli nakliye alanındaki ünü tüm Türkiye’ye yayılmıştır. Bu sayede şirketimiz şehirler arasında da nakliye hizmetleri vermeye başlamıştır. Şehirler arası nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimiz bize e mail ya da telefon yoluyla ulaşabilmektedir.

4 Adet Yorum Var, Gümüşhane Saygı Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Gümüşhane Saygı Nakliyat   17-04-2019

İlçeden merkeze taşınmak için sağlıklı ve uygun fiyatlı firma ararken arkadaşımın önerisi ile Gümüşhane Saygı Nakliyat firmasından hizmet almakta karar alarak firma ile görüşerek uygun zaman ve saati belirledik. Gerçekten dakik ve titiz hizmet vermekteler . Eşyalarımın hiçbiri hasar görmeden yeni evime ulaştırılarak kuruldu. Uygun fiyatlı güvenli hizmet istiyorsanız kesinlikle Gümüşhane Saygı Nakliyat ile görüşün.


Gümüşhane Saygı Nakliyat   17-04-2019

Eşyalarımın bir kısmının ailemin evine güvenle ve sağlıklı olarak taşınması için uygun fiyatlı firma arıyordum Gümüşhane Saygı Nakliyat firması ile karşılaştım ve firma ile konuşarak uygun fiyatta anlaştık . Gerçekten de işinin ehli bir firma güler yüzlü personelleri ile titiz bir hizmet vermekteler. Sizlere kesinlikle önermekteyim Gümüşhane Saygı Nakliyat ile görüşmeden hizmet almayın.


Gümüşhane Saygı Nakliyat   12-07-2019

Sizlerinde memnun kalacağını düşündüğüm bir firma. Nakliyat hizmetlerinde öncelik olarak eşya güvenliğini ve sizlerin memnuniyetini sağlamayı ön planda tutuyorlar. Bende böyle bir durum olunca oldukça şaşırdım. Kaliteli hizmetleri oldukça yerli yerinde. Teşekkür ederim.


Gümüşhane Saygı Nakliyat   12-07-2019

Saygı nakliyat adının hakkını veriyor. Saygıyı kazanmak için, işini layığıyla yapıyorlar eşyalarınızı koruyorlar. En iyi şekilde yeni adresinize ulaştırıyorlar. Söyledikleri vakitte gelip, söyledikleri vakitte yeni adresimde oldular. Gayet profesyonel bir firma. Herkese öneririm.